Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО ADLER AD 4808

3118 ден со ДДВ
Номинална моќност: 350 W Максимална моќност: 1500 W Број на брзини: 2 (напред – назад) Должина на кабелот: 108 cm Производот вклучува: Додаток за полнење колбаси Клип за потиснување Сито 3mm/Цедалка 5mm /Цедалка 7mm
Притискач
24417

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО CAMRY CR 4802

4359 ден со ДДВ
Моќност: 1500 W/Брзини 2: напред-назад. Сита 3 од 3 mm: Фина мрежа, филер за полнење колбаси и за паштети. Цедалка 5mm: средна мрежа за овошје, зеленчук, котлети, јаткасти плодови и др. Цедалка 7mm дебела мрежа за мелење месо Сечила 3: тенко, дебело, сецкано.
800278

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО GORENJE MG 1800 SJW

6590 ден со ДДВ
Моќност: 1.800 W
Капацитет на мелење: 2.2 kg/min
Управување: Механичко
Додатоци за мелење: 2
Мелење: Месо/Правење: Сок
Куќиште: Пластика + метал
Должина на приклучен кабел: 1,3 m
20553

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО GORENJE MG1602W

4790 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 1600 W
Капацитет на мелење: 1.9
Материјал на куќиште: Mетал
Материјал на садот: Пластика
Додатоци за мелење месо: 2
Дијаметар на дискот: 54 mm
Должина на приклучен кабел: 1100 mm
Безбедносен систем: 3 заклучувања
802201