Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА КРОФНИ MAX DM8WL

1289 ден со ДДВ
Моќност: 750 W Нелепливи грил плочи, лесни за одржување и чистење Куќиште и рачка отпорна на топлина Светлосен индикатор, за вклучен апарат и подготвен за работа Автоматски термостат
801749

ТОСТЕР ЗА КРОФНИ MAX DM 7IW

1299 ден со ДДВ
Моќност: 900 W Нелепливи плочи Дијагонала на плочи: 22 cm Лесно се чисти и одржува Ладна рачка на допир Копче за регулирање на температурата Светлосен индикатор за спремност
803231