Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

USB TYPE C 0.3М

149 ден со ДДВ
USB Кабел-Type C
Должина на кабел-0.3m

КАБЕЛ USB 2.0 A-B 1.8M BLACK PROFESIONAL

100 ден со ДДВ
Приклучоците се обложени за нивната издржливост на контакт Поддржува брзина на пренос на податоци до 480 Mbit/s Конектори: USB 2.0 AM/BM

КАБЕЛ USB 2.0 A-PLUG TO MIKRO B-PLUG 1.8M

100 ден со ДДВ
Поврзување на уреди со Micro USB конектор; на пр. дигитални фотоапарати / DSLR или мобилни телефони / паметни телефони Ги исполнува стандардните USB 2.0 (стапка на пренос до 480 Mbit/s)

ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ 6X2P+E1,5M ЦРН (694558)

799 ден со ДДВ
Моќност: 3680 W Напон: 230 V Број на гнезда: 6 Должина на кабел: 1.5 m Електрични параметри: 16 A