Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

РЕСИВЕР ANDROID SMART TV BOX LDK IV-519

3490 ден со ДДВ
ARM Cortex A7 Rockchip RK3229 1.5GHz Quad Core Google Android 5.1.1Lollipop OS Рам: 2GB DDR3 RAM Вградена меморија: 16GB Поджува MicroSD(TF): Up to 32GB Вградено Wi-Fi/Bluetooth 4.0 HDMI 2.0/USB Portx2/Micro USB

РЕСИВЕР AZUL EE38 DVB-T

1200 ден со ДДВ
Flash 4M integrated in the Chipset Tuner RT850, 75Ohm, -85 ~ -25Dbm 512M DDR2 memory integrated in the Chipset USB Port 1 x USB 2.0 port RF IN DVB-T / T2 & C signal input from the antenna HD OUT HDTV signal output for HDTV TV SCART SCART signal output for TV with SCART

РЕСИВЕР NET 500T2

1200 ден со ДДВ
Full HD со HDTV канали HDMI излез/RCA излез/RF влез/излез USB порт/S/PDIF/AV SCART излез Автоматско пребарување на канали Вграден медиа плеер Потрошувачка на енергија: 8W Влезен напон: 220 – 240V

РЕСИВЕР REDLINE T10 FULL HD DVB-T/C

1200 ден со ДДВ
Full HD/USB/WiFi/MP3/Media Player Flash меморија: 4MB/DDR RAM: 512MB Тип на тјунер: DVB-T2/DVB-C Напон за надворешна антена: DC 5V Напојување 100-250V/5V DC адаптер Влезен напон: 5V DC Потрошувачка на енергија: 8W

ТВ СТИК MI

2490 ден со ДДВ
Резолуција 1920X1080-60fps CPU четири јадрен Cortex-A53 CPU ARM Mali-450 RAM 1GB / Mеморија 8GB Оперативен систем Android 9.0 WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz 4.2 Видео декодер VP9-10