Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ДРЖАЧ ЗА MOBILEN TELEFON NАТЕC ЕXТRЕМЕ МЕDIА

650 ден со ДДВ
Држач за мобилен телефон
Изработка-пластика со вклучен магнет за држење

ДРЖАЧ ЗА NОКIА

590 ден со ДДВ
Универзален држач за автомобил
Боја-Жолто/црна

ДРЖАЧ ЗА ТАБЛЕТ ЗА ВО АВТОМОБИЛ УНИВЕРЗАЛЕН

370 ден со ДДВ
Монтирајте го вашиот ipad,таблет, мобилен Додека сте на пат, дома или на работа. Флексибилниот држач Може да се прилагоди на кој било агол Лесно се отстранува

УНИВЕРЗАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ТАБЛЕТ X TREMERR PAD X2P

439 ден со ДДВ
Универзален држач за таблет,
Компактен со можност за преклопување,
Гумени завршни делови
за подобро вклопување