Се прикажуваат 1–24 од 35 резултати

Прикажи 9 24 36

БРАНИЦИ ЗА ВЕЛОСИПЕД RG 24518

299 ден со ДДВ
Предниот браник одговара за 22-26.4 mm/0.87-1.04 инчи Задниот браник одговара за под 32 mm/1.26 инчи Погоден за повеќето видови велосипеди Прилагодлива и брза инсталација Ефективна заштита
802883

ДЕТСКА ЗАШТИТНА КАЦИГА MAX H-104 M

919 ден со ДДВ
Заштитна кацига Материјал PC+EPS со можност за подесување Големина Ѕ Тежина 350 грама
26030

ДЕТСКО СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД CREAM

2999 ден со ДДВ
Се прицврстува на задната рамка на седиштето,/на овални и кружни цевки помеѓу 30 и 36 mm./Наменетo за деца од 9 до 22 kg./Едноставно монтирање и расклопување на седиштето/Сертифициран според EN14344./Појас со три точки на заклучување/Ремени за стапалата на детето/Рефлектор на задниот дел за дополнителна безбедност
801517

ДЕТСКО СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД KIKI BLUE

2890 ден со ДДВ
Се прицврстува на предната рамка на седиштето на овални и кружни цевки помеѓу 22 и 30 mm./Наменетo за деца од 9 месеци до 3 години носивост до 15 килограми./Едноставно монтирање и расклопување на седиштето/Сертифициран според EN14344./Појас со три точки на заклучување/Ремени за стапалата на детето
8027

ДЕТСКО СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД KIKI GREY

2890 ден со ДДВ
Се прицврстува на предната рамка на седиштето на овални и кружни цевки помеѓу 22 и 30 mm./Наменетo за деца од 9 месеци до 3 години носивост до 15 килограми./Едноставно монтирање и расклопување на седиштето/Сертифициран според EN14344./Појас со три точки на заклучување/Ремени за стапалата на детето
8028

ДРЖАЧ ЗА ВЕЛИОСИПЕД LZ-013

7600 ден со ДДВ
Држач за велосипеди Висина: 215 cm Делови: Два по 70 cm Број на позиции за монтирање на куките: 11 Прилагодување на растојанието на куките Материјал: железо
12207

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-20

619 ден со ДДВ
Материјал Пластика+ABS+Силикон СветлостLED High Brightness COBLed 120 ЛумениLED боја Црвена+бела
Напојување USB 600mah полимерни батерии 6 програми-модови Паковање со Светло +USB кабел +ПВЦ Кутија
25997

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-23

819 ден со ДДВ
МатеријалПластика СветлостLED High Brightness COBLedLED боја Црвена Напојување USB 600mah Литиум полимерни батерии 6 програми-модови Пакување со Светло Силиконска стега+USB кабел+ПВЦ кутија
25998

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-25

409 ден со ДДВ
Материјал Пластика СветлостLED High Brightness 5 х COB ледLED боја Црвена/Бела Напојување USB 330mA Литиум полимерни батеии на полнење 6 програми-модови Пакување со Светло Силиконска
25996

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-30B

1019 ден со ДДВ
МатеријалПластика СветлостLED High Brightness
100 Лумена
45 х COB ледLED боја Црвена Напојување USB 500mA Литиум полимерни батерии на полнење 5 х програми-модови
26001

ЗАДНО СВЕТЛО ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX RBL-40

769 ден со ДДВ
Dot matrix дисплеј со WiFi Водоотпорен
одговара за секој велосипед со монтажа 3 режими Ласерски светла/Задни светла/Светла за трепкање Литиумска батерија на полнење 3.7V 650mAH Материјал ABS ЛЕД количина 64 Ласерски зрак 2
26087

ЗАДНО СВЕТЛО СО ТРЕПКАЧИ ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX RBL-47

1539 ден со ДДВ
Материјал АБС Пластика СветлостLED High Brightness
18 х COB ледLED боја Црвена Напојување USB 500mA Литиум полимерни батеии на полнење 2 х програми-модови
26000

КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX H-104 L

919 ден со ДДВ
Заштитна кацига Материјал PC+EPS Големина за глава 58-63cm (M) со можност за подесување Тежина 350 грама
26029

КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX HB-140 СО ЗАДНО СВЕТЛО

1889 ден со ДДВ
Заштитна кацига со USB задно светло Материјал PC+EPS Големина за глава 58-63cm со можност за подесување Тежина 350 грама Задно светло Моќност CR2032 Button battery Работно време континуирано 8 часа
26027

КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX HZ-87132

719 ден со ДДВ
Заштитна кацига Материјал PC+EPS Големина за глава 58-63cm со можност за подесување Тежина 350 грама
26028

КИСЛОРОД OXY JET POWER 8L

690 ден со ДДВ
Oxy Јet Power e 99.5% чист кислород
Двојно поголема енергија,
со само неколку вдишувања,
на 100% природен начин
100% безбеден за користење
Без никакви несакани дејства
Го враќа телото во перфектен баланс
801028

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01

999 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен Лесно пренослива/Преклопна рачка Погодна за пазарување Должина: 33 cm/Висина: 24 cm Длабочина: 24 cm/Тежина: 850 gr Максимална дозволена тежина за пренос: 5 kg
26032

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01B

999 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен Лесно пренослива/Преклопна рачка Погодна за пазарување Должина: 33 cm/Висина: 24 cm Длабочина: 24 cm/Тежина: 850 gr Максимална дозволена тежина за пренос: 5 kg
26034

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01А

999 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен Лесно пренослива/Преклопна рачка Погодна за пазарување Должина: 33 cm/Висина: 24 cm Длабочина: 24 cm/Тежина: 850 gr Максимална дозволена тежина за пренос: 5 kg
26033

ПРЕДНИ РАЧКИ MAX RH-01

209 ден со ДДВ
Предни рачки Материјал Алуминиум+ТПР Гума Тежина 63 грама ( 120 грама пар ) Величина 130mmL/ OD 33mm/ID 22.2mm
26005

ПРЕДНИ РАЧКИ MAX RH-02

239 ден со ДДВ
Предни рачки Материјал Алуминиум+ТПР Гума Тежина 83 грама ( 120 грама пар ) Величина 130mmL/ OD 33mm/ID 22.2mm
26006

ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B004

509 ден со ДДВ
USB Предно светло+120 Децебели/Свирка Материјал АБС Пластика МоќноLED осветлување 250 Лумени-COB ледLED боја Бела Напојување USB 1200mA Литиум
25994

ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B013

1019 ден со ДДВ
Материјал Алуминиум СветлостLED Исклучително јака Светлост- CREE 3X T6LED 800 ЛумениLED боја Бела Напојување USB со вградена 2400mA Литиум полимерни батеии на полнење 5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење
25995