Се прикажуваат 1–24 од 150 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2904

1699 ден со ДДВ
Прецизни ротирачки глави: 3 Систем за следење на профилот на лице Работа на батерии Индикатор за полнење Време за полнење: 8 часа Континуирана работа: 30 минути Напон: 230 V

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2910

999 ден со ДДВ
Тример Напон: 230V Време на полнење: 8 часа Време на работа: 60 min Индикатор за полнење Точен систем за бричење Ултра тенок филтер microgroove

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2914

2499 ден со ДДВ
Четири глави за бричење
Независни ножеви
Модерен дизајн на главите
Систем за точно бричење
Тример
Индикатор за полнење
Батерија на полнење

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 93

1229 ден со ДДВ
Тример Напон: 230V Време на полнење: 8 часа Време на работа: 60 min Индикатор за полнење Точен систем за бричење Ултра тенок филтер microgroove Полнач: 12V DC

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ MESKO MS 2920

1239 ден со ДДВ
Тример Напон: 230V Три глави за бричење Време на полнење: 8 часа Време на работа: 60 min Индикатор за полнење Точен систем за бричење Работи и безжично

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ PHILIPS PT 725-16

3999 ден со ДДВ
Подвижни глави: 3 Rабота со батерија: 45 min Полнење: 8 часа LI-ION Батерија Можност за чистење со вода

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ REMINGTON BHT 6250

3681 ден со ДДВ
Издржливост на батерија: 60 min Додатоците се перат Должина на сечење (мин.) 1.5mm Должина на сечење (макс.) 12mm Напојување (LOV) полнење Eлектрично напојување

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ТРИМЕР ADLER AD 2922

1149 ден со ДДВ
Тример
Батерија:Lithium Ion
Време на работа: до 45min
Додатоци: 3
Полнење: преку USB
Вградена сијаличка

АПАРАТ ЗА НЕГА НА ПЕТИ ADLER AD 2155

799 ден со ДДВ
Измазнување на кожата Вртежи: 30 sec Моќност: 2W Mенливи глави: 4 Ризик од повреда: Не Ергономски облик Напојување: 3xLR03

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS HC3505/15

1799 ден со ДДВ
Машинка за потшишување и потстрижување Ножеви од нерѓосувачки челик Прецизност од 2mm Должини од 0.5-23mm Работи само со кабел

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS HC3510/15

1890 ден со ДДВ
Жичана употреба Ширина на сечиво : 41 mm 13 поставки на должина Самоостречки сечива Пилагодлив чешел Без потреба од подмачкување

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ СО ТРИМЕР ADLER AD 2822

1559 ден со ДДВ
Глава/Ножеви: Нерѓосувачки челик Должини на шишање: 24 Краток чешел: 3-15mm Долг чешел: 18-30mm, Отстранлиа глава за лесно чистење Вградена NiMH батерија Тример

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2813

959 ден со ДДВ
Функција со и без кабел Прилагодување на должината Лизгачки чешел Должини на шишање: 7 Додатоци: ножици, масло, четка за чистење, чешел и полнач

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2818

1275 ден со ДДВ
Глава/Ножеви: нерѓосувачки челик Должини на шишање: 24 Краток чешел: 3-15mm Долг чешел: 18-30mm Апаратот може да се користи додека се полни

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2825

779 ден со ДДВ
Моќност: 15W Кабел: 1.9 m Тивок мотор Регулатор за должина 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Сечило: нерѓосувачко сечило 45 mm Додатоци: четка, ножици, масло Кука за полесно закачување

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ BRAUN BT 3021 BLK-BTGRN

4499 ден со ДДВ
Време на полнење 10 ч Работен напон 100 - 240 V Тежина 210 g Технологија на батерии за полнење NiMH Карактеристики Се перат Напојување (LOV) на полнење Должина на сечење (макс.) 10 mm Должина на сечење (мин.) 0,5 mm Број на нивоа 20 Напојување преку батерија што се полни Тример за брада

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ BRAUN HC 5010 MN

4799 ден со ДДВ
Ултра остри заштитени сечила Моќна двојна батерија Полнење на батерија:8h Работа:50мин Тип на батерија:Ni-MH

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ MESKO MS 2830

779 ден со ДДВ
Моќност: 15W Чешли со 4 различни должини: 3,6,9 и 12mm Прецизно регулирање на должината Сечило/нож од не`рѓосувачки челик широк 45mm Тивок мотор Долг професионален кабел од 1,9 m Сетот вклучува: четка, ножици и масло за одржување

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS MG 3720/15

1800 ден со ДДВ
Мултистајлер 7 во 1 Aлатки за брада и коса: 8 Челични самоостречки ножеви LED индикатор Безжична работа 60 мин Полнење: 16 часа/Батерија NiMh Вклучени додатоци: Tример за нос и уши DualCut технологија: 2 пати повеќе ножеви

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ SEVERIN HS 0704

1390 ден со ДДВ
Време на работа 45 min Сечила Нерѓосувачки челик 35mm Индикатор: On/Off Додатоци 2 Регулатор за должина 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Додатоци: четка, ножици, масло

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ SEVERIN HS 0707

1289 ден со ДДВ
Апарат за потстрижување и бричење Чешли 4: 3mm,6mm, 9mm, 13mm Нерѓосувачки челични сечила Прецизност од 1-1.6mm Време на работа со батерија: 45 минути Додатоци: четка за чистење, масло за подмачкување, заштитното капаче за главата, кука за закачување

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ И БРИЧЕЊЕ SEVERIN HS 0702

1899 ден со ДДВ
Време на работа: 60 min Сечила: Титаниум Нерѓосувачки челик 30mm Индикатор: On/Off Регулатор за должина 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Додатоци: четка, ножици, масло

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ НА МИЛЕНИЧИЊА ADLER AD 2828

2959 ден со ДДВ
Максимална моќност: 40 W Тивко работа, помалку од 60dB Челични ножеви Вртежи: 5800/мин Работно време до: 210min Работа со кабел или без

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ НА МИЛЕНИЧИЊА CAMRY CR2821

2319 ден со ДДВ
Сечила: Титаниум Моќност: 35W Тивок мотор: 60dB Вртежи: 2500 min 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Прстен за подесување димензии: 0.8-2mm 2 Батерии кои се менуваат Време на работа: 40 min Додатоци: четка, ножици, масло