Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

РАЧЕН ШЕЈКЕР MAX HSM 1030B 30W BLACK

799 ден со ДДВ
Моќност: 30 W Напон: 220 V Маталка од нерѓосувачки челик Едноставен за употреба и чистење Модерен дизајн Копче за работа Идеален за подготовка на кафе, коктели, пена...
801744

ЧОКОЛАДНА ФОНТАНА CAMRY CR 4457

1839 ден со ДДВ
Моќност: 190W
Капацитет: 500ml
Температура: 60C
Индикаторска сијаличка
Пластичко куќиште отпорно на топлина
24793