Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

АКУМУЛАТОРСКИ МАКАЗИ ЗА ТРЕВА И ОГРАДА BOSCH ISIO 3.6V 1,5Ah

Original price was: 5599 ден.Current price is: 4490 ден. со ДДВ
Li-Ion батерија: 1 x 1,5Ah Време на полнење: 3,5 h Работно време до 50 мин. Должина на сечило: 120 mm Капацитет за сечење: 8 mm Промена на сечилото без клуч Систем против вибрации Прекинувач: On/Off
802755

ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА СО ЛАНЕЦ BOSCH UniversalChain 35 1800W

Original price was: 7999 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Моќност: 1800W/Тежина: 4.2kg
Должина на мечот: 35 cm
Брзина на сечење: 12 m/s
Хромиран ланец: 1.1 mm
Повратна кочница: Quick Stop
SDS систем: Промена на ланец без алат
Резервоар за масло: 250 ml
26128

ЕЛЕКТРИЧНИ НОЖИЦИ EINHELL GH EH 4245

3490 ден со ДДВ
Моќност: 420 W/Напон: 230 V/50 Hz Брзина на сечење: 3200 rpm Должина на сечило: 510 mm Должина на сечење: 450 mm Дебелина на сечење: 12 mm Растојание на сечила: 16 mm Безбедносен прекинувач
803975