Се прикажуваат 1–24 од 157 резултати

Прикажи 9 24 36

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 ПЛАВ

2990 ден со ДДВ
“SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah”

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 ЦРН

2298 ден со ДДВ
"SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah"

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 РОЗЕВ

2298 ден со ДДВ
"SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah"

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5

2298 ден со ДДВ
Android 5.0 APP/System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah Повик/Порака/Јазици Медицински сензори/Рекорд на движење WeChat/Твитер/Фејсбук/WhatsApp Калкулатор/Календар/BT 4.2 Bluetooth Микрофон/Звучник/Cлушалка/Ресивер

ТОРБИЧКА ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAX CB-02

1200 ден со ДДВ
Водоотпорна високо квалитетна
торбичка за мобилен телефон
Димензија: 21X9X10.5cm
Можност за телефони до 6.0 инчи големина
Тежина : 150 грама
Водоотпорни материјали
Quick release Velcro дизајн 1200

MP3 MSI STREAM 2 2.1A DUAL USB ПОЛНАЧ

169 ден со ДДВ
Полнач за автомобил
USB -x2 (1.0A/2.1A)
Напон-12V-24V

Naziv POLNA^ TREQA 220W 2.1A

199 ден со ДДВ
Универзален USB полнач
Output-2.1A
220W

USB ПОЛНАЧ 3.0 QUICK 12-24V

399 ден со ДДВ
Универзален полнач за автомобил
1X-USB
Читач за мемориска

АPPLLЕ ЊИРЕЛЕСС ШАРСЕ

2999 ден со ДДВ
Безжичен полнач eRise со адаптер Напојување од 20 W Брзо полнење Qi магнетна подлога, за полнење од 20 W/USB C

АДАПТЕР ТЕN БЕЗЖИЧЕН 54М USB

780 ден со ДДВ
Wi-Fi Adapter-за компјутер
Брзина на работа-до 54mbps
Фрекфенција на работа-2.4GHz
WPS-Заштита

БЛУЕТООТХ СЛУШАЛКИ КАМРИ ЦР1146 РЕД

899 ден со ДДВ
Bluetooth/FM радио Еквилајзер USB/ 3.5mm џек Во мирување: 250h Слот за картички SD/TF Можност за преклопување Батерија: Повици 11h/Музика 11h

ВОДООТПОРЕН ЗВУЧНИК VIVAX BS-260

3890 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник Звучници: 60W/RMS моќност: 14W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 188х143х366mm

ДВОЕН УСБ ПОЛНАЧ 3.6 A

230 ден со ДДВ
Универзален двоен USB полнач
Output-3.6A
USB -x2

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ 10000МАХ DUAL USB 2.1А BLACK

1499 ден со ДДВ
Капацитет на полнење: 10000mAh Input/Output: 5V/2.1A USB x2/USB Type C Универзален полнач Димензии: 98.2×64.2×24.2mm Тежина: 212g

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ MSI ADVANS QC 3X

559 ден со ДДВ

Полнач за автомобил
Напон на влез - 5V
Напон на излез - 12V - 24V
USB - X3
USB 3.0

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ MSI TRESOR 7500

749 ден со ДДВ

Џебен полнач - 7500 mAh
USB - X2
Универзален полнач
Тип на батерија - Li-ion
Димензии - 91mm x 62mm x 25,5mm

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ А2

2290 ден со ДДВ
Wireless Полнач Qi
Капацитет на полнење-4000mAh
Светло во боја

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ А5

599 ден со ДДВ
POWER Bank A5
Капацитет на полнење-2600mAh
Димензии-17x8x2.5cm
Тежина-72g

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ МОB DОD АRТ 100 BLACK

1699 ден со ДДВ
Капацитет на полнење-10000mAh
RechargeableLithium-ion battery
Input/Output-DC 5V/2A
Micro USB-type C кабел
Тежина-285g
Димензии-140x63x21.5mm

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ МОB DОD АRТ 100 ЗЕЛЕН

1699 ден со ДДВ
Капацитет на полнење-10000mAh
RechargeableLithium-ion battery
Input/Output-DC 5V/2A
Micro USB-type C кабел
Тежина-285g
Димензии-140x63x21.5mm

ЗВУЧНИК FLIP H

1899 ден со ДДВ
Сила на звук: 81-90 dB Поддршка за: мемориска картичка, FM, поддршка за USB диск, Sling Компатибилен производ Излез: 5W x 2 Bluetooth верзија: V4.2 Вградена батерија: 1200 mAh Големина: 18.5x7.5x7.5cm

ЗВУЧНИК K283

2659 ден со ДДВ
Пренослив аудио плеер Време на полнење: 2-3h Звучници: 5W х 2 66mm Батерија: 3.7V 1600mah WiFi/FM/USB Bluetooth 4.1 hands free Приказ на екран: Да Тип на звучник: Сабвуфер Материјал: Пластика Режим на сместување на звучникот: Копче

ЗВУЧНИК KLIP2

1249 ден со ДДВ
Водоотпорен Bluetooth 4.2 Време за репродукција: 8h Излезна моќност: 3W Батерија: 730 mAh Време на полнење: 2.5h Влез за аудио кабел: 3.5mm Автоматско исклучување