Се прикажуваат 1–24 од 156 резултати

Прикажи 9 24 36

IOS ПОЛНАЧ+КАБЕЛ 3.0А QUALCOMM A303Q (8253714)

499 ден со ДДВ
Брзо полнење QC 3.0 Влезен напон: од 100 до 240 V Излезни параметри: 3.6-6V--3A/ 9V--2A/ 12V--1.5A Максимална моќност: 18 W Има повеќе нивоа на заштита Материјал: висококвалитетна пластика отпорна на пламен Должина на кабел: 1 m

MICRO USB БРЗ КАБЕЛ 2М (8256683)

249 ден со ДДВ
Micro USB кабел Должина на кабел: 2 m Полнење до максимум 2.4 ампери

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА CARE 7

549 ден со ДДВ
Полнач за овтомобил
USB-приклучок
Bluetooth-поврзување
Подршка на TF мемориска картичка SD
Читач на картички
AUX 3.5mm-Поврзување
Уотреба на моќ-1W

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА МSI TUNE 05

769 ден со ДДВ
Трансмитер за автомобил
Читач за mp3/wma
USB -x2
Напојување-12V/24V
Bluetooth-Да

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА МSI ТUNЕ 06

929 ден со ДДВ
Трансмитер за автомобил
Читач за mp3/wma
USB -x2
Напојување-12V/24V
Bluetooth-Да

TREQA 360° ДРЖАЧ ЗА КОЛА

300 ден со ДДВ
Поставете го држачот на вентилационите излези во Вашиот автомобил и имајте прегледен пристап до Вашиот смартфон.

TREQA USB КАБЕЛ iPHONE 1M 2,4A

129 ден со ДДВ
USB кабел за полнење
Syncwire за iPhone
Пренос на податоци
Должина на кабел 1m.
Output 2.4А

TREQA СЛУШАЛКИ iOS 3.5MM EP 735

499 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM

199 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM

260 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM EP 718

299 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м

USB БРЗ КАБЕЛ TYPE C 2.1A 2M

220 ден со ДДВ
USB-брз кабел за полнење
Type-C
Должина на кабел-2m.
Output-2.1A

USB КАБЕЛ ANDROID 2.4A LS361

230 ден со ДДВ
USB кабел за полнење-Android
Моќност-2.4A
Qualcomm 3.0
Брзо полнење
Супер издржлив
Голема брзина

USB КАБЕЛ AUX 3,5 MM

149 ден со ДДВ
AUX аудио приклучок
USB 1.0
Кабел за адаптер
(3,5mm Aux 3 стапки)

USB КАБЕЛ iPHONE 2.4A LS361

230 ден со ДДВ
USB кабел за полнење iPhone
Моќност-2.4A
Qualcomm 3.0
Брзо полнење
Супер издржлив
Голема брзина

USB КАБЕЛ TREQA TYPE C 1M 2,4A

149 ден со ДДВ
USB кабел за полнење
Type-C
Пренос на податоци
Должина на кабел 1m.
Output 2.4А

USB КАБЕЛ TREQA МИКРО 1M 2,4A

149 ден со ДДВ
USB 2.0 кабел за полнење
Пренос на податоци
Должина на кабел 1m.
Output 2.4А

USB КАБЕЛ TYPE C

199 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење
Тип на кабел-Type C
Output-2.1A

USB КАБЕЛ TYPE C 2.4A LS361

230 ден со ДДВ
USB кабел за полнење Type-C
Моќност-2.4A
Qualcomm 3.0
Брзо полнење
Супер издржлив
Голема брзина

USB ПОЛНАЧ 3.0 QUICK 12-24V

399 ден со ДДВ
Универзален полнач за автомобил
1X-USB
Читач за мемориска

АДАПТЕР ТЕN БЕЗЖИЧЕН 54М USB

780 ден со ДДВ
Wi-Fi Adapter-за компјутер
Брзина на работа-до 54mbps
Фрекфенција на работа-2.4GHz
WPS-Заштита