Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 01 C

1799 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Прилагодлива контрола на температурата
Нелеплива плоча лесна за чистење
Керамичка навлака
Светилка за вклучено и спремно за работ
Куќиште отпорно на топлина
Дијаметар на плочата: 30см
Додатоци: т-вилушка
дрвена шпатула

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 211

999 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Индикаторска сијаличка
Променлив термостат
Не лизгачки ногарки
Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула,

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ SEVERIN 2198

2290 ден со ДДВ
Моќност:1000W
Високо квалитетно пластично куќиште
non-stik обложена тава приближно 30 см
Променлив термостат
on/off свич
Пилот светло
Индикатор подготвен за употреба
Кабел за складирање
Гумени ногарки
Димензии (ШxВxД):350mmx80mmx315mm

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ SEVERIN 2199

4990 ден со ДДВ
Моќност: 1.500 W Индикаторско светло Регулатор за температура Отстранлива плоча со нелеплива обвивка Плоча за скара XXL (дијаметар 38cm) Куќиште: Брусен нерѓосувачки челик Додатоци 2 шпатули: за тесто и палачинки

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ И ФОНДУ SEVERIN 2409

4299 ден со ДДВ
Моќност: 1500W Кабел: 1.50m Индикатор Куќиште: Нерѓосувачки челик Отстранувачка плоча дијаметар: 19 cm Контрола на температурата Додатоци: дрвена шпатула, Т стапче, 8 вилушки и сад од челик Штитник за заштита од прскање Фиксатор за фонду вилушки

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ И ФОНДУ SEVERIN 2471

4690 ден со ДДВ
Моќност: 1500W Отстранлив сад за крем Нелеплива плоча за палачинки Материјал на садот: Нерѓосувачки челик Прилагодлив термостат за загревање Додатоци: 8 вилушки во боја Отстранлива заштита од прскање, со уред за заклучување