Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

КАФЕМАТ SEVERIN KA 4479

Original price was: 2649 ден.Current price is: 1999 ден. со ДДВ
Моќност: 800W/Капацитет: 10 чаши
Стаклен бокал
рачка која не загрева
Отстранлив резервоар за вода
Индикатор за нивото на водата
Отстранлив филтер 1х4/Систем против
капење/Автоматско исклучување/Заштита
од прегревање/On/Оff прекинувач со пилот
17051

КАФЕМАТ SEVERIN KA 4771

Original price was: 2419 ден.Current price is: 2199 ден. со ДДВ
Моќност: 1000 W Отстранлив филтер со држач Вентил против прокапување Отстранлив резервоар за вода: 1,35 L Капацитет до 10 чаши Ознаки за нивото на водата Прекинувач со пилот светло
2555

КАФЕМАТ SEVERIN KA 5760

Original price was: 7579 ден.Current price is: 6199 ден. со ДДВ
Капацитет на стаклен бокал 1 L
LED дисплеј
Tајмер за процесот на варење
Tемпература на варење (92 – 96°C)
Функција за отстранување бигор
Не'рѓосувачки челик
Лесно складирање на кабелот
800581