Се прикажуваат 1–24 од 75 резултати

Прикажи 9 24 36

iOS USB БРЗ КАБЕЛ 2М

390 ден со ДДВ
Брзо полнење: 2.4 А Должина на кабел: 2 m TPE Мicro Тype C USB кабел за полнење за iPhone Употреба на еколошки материјали против влечење и против свиткување
803066

IOS ПОЛНАЧ+КАБЕЛ 3.0А QUALCOMM A303Q (8253714)

529 ден со ДДВ
Брзо полнење QC 3.0
Влезен напон: од 100 до 240 V
Излези: 3.6-6V--3A/9V--2A/12V--1.5A
Максимална моќност: 18 W
Има повеќе нивоа на заштита
Материјал: висококвалитетна пластика
Должина на кабел: 1 m
801514

MICRO USB БРЗ КАБЕЛ 2М (8256683)

269 ден со ДДВ
Micro USB кабел
Должина на кабел: 2 m
Полнење до максимум 2.4 ампери
801508

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА МSI ТUNЕ 06

979 ден со ДДВ
Трансмитер за автомобил
Читач за mp3/wma
USB -x2
Напојување-12V/24V
Bluetooth-Да

24460

TREQA 360° ДРЖАЧ ЗА КОЛА

319 ден со ДДВ
Поставете го држачот на вентилационите
излези во Вашиот автомобил и имајте
прегледен пристап до Вашиот смартфон.

26161

TREQA USB КАБЕЛ iPHONE 1M 2,4A

159 ден со ДДВ
USB кабел за полнење Syncwire за iPhone Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26140

TREQA USB КАБЕЛ TYPE C НА iPHONE

370 ден со ДДВ
Тип на кабел: Регулар USB верзија: USB 3.0 Должина на кабел: 1 m Брзо полнење: 5A Боја: Бела
803062

USB TYPE C 0.3М

159 ден со ДДВ
USB Кабел-Type C Должина на кабел-0.3m
24696

USB БРЗ КАБЕЛ 2.1A 2M CS05 iOS

209 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Должина на кабел-2m Output-2.1A
22571

USB БРЗ КАБЕЛ 2.1A 2M CY05 iOS iPhone

209 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Должина на кабел-2m Output-2.1A
22572

USB КАБЕЛ 1/3 ТYPE C+iOS+ANDROID

379 ден со ДДВ
Брзо полнење: 3,4 А Употребен е еколошки материјал Конектор 1: USB-A/Конектор 2а: USB-C Конектор 2b: Micro-USB Конектор 2c: Apple Lightning Компатибилен со повеќето уреди со USB-C, Micro-USB или Lightning интерфејс Должина на кабел: 1,2 m
803065

USB КАБЕЛ ANDROID 0.3M

119 ден со ДДВ
USB Кабел-Android Должина на кабел-0.3m
24694

USB КАБЕЛ ANDROID 2.4A LS361

259 ден со ДДВ
USB кабел за полнење-Android Моќност-2.4A Qualcomm 3.0 Брзо полнење Супер издржлив Голема брзина
26152

USB КАБЕЛ DATA ANDROID LS20S

309 ден со ДДВ
USB-Универзален полнач (Поцинкуван дизајн) Output-2.4A Должина-1m
22577

USB КАБЕЛ iPHONE 2.4A LS361

259 ден со ДДВ
USB кабел за полнење iPhone Моќност-2.4A Qualcomm 3.0 Брзо полнење Супер издржлив Голема брзина
26150

USB КАБЕЛ TREQA TYPE C 1M 2,4A

159 ден со ДДВ
USB кабел за полнење Type-C Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26141

USB КАБЕЛ TREQA МИКРО 1M 2,4A

159 ден со ДДВ
USB 2.0 кабел за полнење Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26139

USB КАБЕЛ TYPE C

239 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Тип на кабел-Type C Output-2.1A
26145

USB КАБЕЛ TYPE C 2.4A LS361

259 ден со ДДВ
USB кабел Type-C
Моќност-2.4A
Qualcomm 3.0
Брзо полнење
Супер издржлив
26151