Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ-ЗАЧИНИ SEVERIN KM 3879

1639 ден со ДДВ
Моќност: 110W Капацитет на садот: 50g Принцип на мелење: Диск Куќиште: Нерѓосувачки челик Работи само со прицврстениот капак Можност за мелења: Кафе, семиња, јаткасти плодови
24714

ЕЛЕКТРИЧНО РЕНДЕ ADLER AD 4815

3499 ден со ДДВ
Брзо сече или ренда зеленчук, овошје, сирење и друго Максимална моќност: 150 W Должина на кабел: 75 cm Материјал на куќиште: ABS Вграден држач за намирници Апаратот вклучува 5 додатоци: Крупна мелница, Крупно и ситно ренде/Крупно и ситно сечење
803427

МЕЛНИЦА ЗА БИБЕР MESKO MS 4432

699 ден со ДДВ
Керамички цилиндер Контрола на дебелината на мелење Куќиште од нерѓосувачки челик Транспарентна комора за зачини Напојување: 4 x батерии тип АА
10377