Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

БЕНЗИСКА КОСИЛКА ISKRA BN46PL RV145

13999 ден со ДДВ
Волумен на моторот: 144,3 cm3 Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор Моќност: 2,5 kW Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 25-75 mm Максимална ширина на сечењето: 460 mm Обем на корпа за трева: 62L
804202

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F 1000 ELN

3990 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W Мотор со четки/Метални рачки Површина за косење: до 300 m² Ширина на сечење: 32 cm Прилагодување на висината на сечење: 3 нивоа Висина на сечење: од 25 до 55 mm Волумен на корпа за трева: 35 l Куќиште: 13" (33 cm)
23660

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F1000EI

4490 ден со ДДВ
Моќност: 1000W/Напон: 230V-50Hz
Вид на мотор: Индукциски
Куќиште: Метално
Ширина на сечење: 32cm
Висина на косење: 25/40/55mm
Висинско подесување: на 3-нивоа
Волумен до 30 литри
23659

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F1200EI 1200W/32SM

5490 ден со ДДВ
Индукциски мотор: 1200 W Интегриран приклучок на рачка Површина за косење: до 300 m² Ширина на сечење: 32 cm Прилагодување на висината на сечење: 3 нивоа Висина на сечење: од 25/40/55 mm Волумен на корпа за трева: 35 l
803976

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F1600EI 1600W/32СМ

7490 ден со ДДВ
Индукциски мотор: 1600 W Интегриран приклучок Површина за косење: до 400 m² Ширина на сечење: 38 cm Прилагодување на висината: 5 нивоа Висина на сечење: од 20 до 65 cm Волумен на корпа за трева: 50 l
803977

КОСИЛКА ISKRA A01 004C 1200W

4999 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W/Напон: 230-240 V Брзина на мирување: 3400 min-1 Максимална ширина на сечење: 320 mm Прилагодлива висина на сечење: 30/50/70 mm Позиции за прилагодување на висината: 3 Волумен на кошница за трева: 30 L Пластично куќиште
804201

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА AL-KO CLASSIC 3.2 E 900W

Original price was: 5079 ден.Current price is: 4399 ден. со ДДВ
Моќност: 1000W/Тежина: 12kg Вртежи: 2800 min/Напон: 230V Висини на сечило: 3/Нож: 32cm Капацитет на корпа: 35 l Погоднa за тревници до: 250m2 Прилагодливи висини: 23-62mm Куќиште/Корпа: Пластична
6505

МОТОРНА КОСИЛКА FARM FLM42LE

13990 ден со ДДВ
Четиритактен мотор: 2000 W Зафатнина: 99 cc Резервoар за гориво/масло: 0,8/0,45 l Препорачана површина за косење: 800 м2 Капацитет на корпа: 45 l Ширина на косење: 42 cm Позиции за косење: 6 позиции Висина на косење: 2,5-7,5 cm
803979