Се прикажуваат 1–24 од 102 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6717 E03X + CT 43 SC OPTIBAKE SET II

24989 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Брусен раб/Приклучна моќ: 7 kW Димензии (ШxВxД): 595 × 54 × 520 mm Капацитет на рерна: 77 L Моќност: 3.500W/Самочистечка Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 595 × 595 × 564 mm
803439

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6735 E02X + CT 43 SC (BF ICON LED STEEL)

24990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна/Брусен раб Приклучна моќ: 7 kW/Тајмер Димензии (ШxВxД): 595 × 54 × 520 mm Капацитет на рерна: 77 L Број на програми: 11 Моќност: 2.500W/Самочистечка Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 595 × 595 × 564 mm
803596

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6737 E02BG + CT 43 SC (BF ICON LED BLACK)

25990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна/Брусен раб Приклучна моќ: 7 kW/Тајмер Димензии (ШxВxД): 595 × 54 × 520 mm Капацитет на рерна: 77 L Моќност: 3.500W/Самочистечка Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 595 × 595 × 564 mm
803595

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO6717E03X + ECT641BSC

24989 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Брусен раб/Моќност: 6.500W
Димензии (ШxВxД): 59.5×5.4×52cm
Капацитет на рерна 77L
Моќност: 3.500W/Самочистечка
Максимална температура: 300°C
Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×56.4cm
801029

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BOS6747A01BG + BM251SG2BG BLACK PREMIUM SET

35999 ден со ДДВ
Волумен на микробранова: 25 l
Нивоа на моќност: 5/Број на програми: 15
AquaClean функција/SmartDisplay
Димензии (ШхВхД): 595 х 388 х 401 mm
Волумен на рерната: 77 l
IconTouch/SoftOpen
Максимална температура: 300 °C
Телескопски водилки/Вентилатор
Тројно застаклена врата
Димензии (ШхВхД): 595 х 388 х 401 mm

801669

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BOS6747A01X + ECT643BCSC

29999 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Закосен раб/Моќност: 7.000 W Димензии (ШxВxД): 60 × 5.4 × 52cm Капацитет на рерна 77L Моќност: 3.500 W/Самочистечка Максимална температура: 300° C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×56.4cm
801025

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE JUMP SET II STEAM

30609 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Сензор-Тајмер-Пауза-StayWarm
Димензии (ШxВxД): 59х7.5x54cm
Капацитет на рерна: 71л - Програми: 9
ЛЦД Дисплеј - Тајмер - Push Pull копчиња
Функција за чистење: AquaClean
Димензии (ШxВxД): 60x54x52cm
800650

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENЈЕ BO6737E02X + ECT41SC Jump Steel Set

24999 ден со ДДВ
Мултисистемска рерна: 77 L
Програми: 13/Tемпература до: 300°C
LCD дисплеј/Дигитален тајмер
Push pull копчиња/AquaClean функција
Телескопски водилки/Вентилатор
Димензии (ШхВхД): 595x595x564 mm
Стаклокерамичка плоча со брусен раб
Грејни зони: 4/Моќ: 6.5 kW
Контрола на допир/Заштита од деца
Димензии (ШхВхД): 595x54x520 mm
801481

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO-606FAHTM X + BH-042IN

15999 ден со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плотна Брусен раб/Моќност: 6.000 W Димензии (ШxВxД): 59×5.5×52cm Капацитет на рерна 60 L/Програми 5 Моќност: 2.300W/Вентилатор Максимална температура: 240°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×58.7cm
803263

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO-606FAHTM X + BH-04TVC

16599 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна/Моќ:2.000W Дигитална контрола/Тајмер Димензии (ШxВxД): 59×5.5×52cm Капацитет на рерна 60 L/Програми 5 Моќност: 2.300W/Вентилатор Максимална температура: 240°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×58.7cm
803462

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР BEKO CTB 6407 W

5499 ден со ДДВ
Телескопски аспиратор Нивоа на моќност: 3 Моќност на моторот: 1x125 W Моќност на сијалички: 2x4 W Проток на воздух: 310 m3/h Алуминиумски филтри Димензии (ШхВхД): 59.8 x 19.8 х 30 cm
11880

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР BEKO CTB 6407 X

5399 ден со ДДВ
60 cm телескопски модел 375 m3/h вмукувачка моќ 3 нивоа на моќност Алуминиумски филтри Ниво на бучава:49-57-63 dB INOX
2526

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР BEKO HNT 61310X

6899 ден со ДДВ
Број на мотори: 2
Тип на осветлување: LED 2x3W
Број на алуминиумски филтри: 2
Број на степени на вентилаторот: 3
Максимална бучавост: 68 dB(A)re1pW
Димензии(ШxВxД): 60 x 18 x 30.5 cm
Проток на воздух при издув: 483 m³/h
800939

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР GORENJE DF6116E

6629 ден со ДДВ
Број на мотори: 2 Филтри: Алуминиум/Активен јаглен Број на филтри: 2 Број на степени: 3 Бучаност: 71 dB(A)re1pW Димензии(ШxВxД): 66x39x25 cm Проток на воздух при издув: 550 m³/h
2711

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР GORENJE TH60Е3B

4599 ден со ДДВ
Проток на воздух при издув: 350 m³/h Пречник на одводното црево: 15 cm Број на степени на вентилаторот: 3 Тип на осветлување: LED x1 Број на филтри: 2 Филтер за маснотии/Јаглен филтер Број на мотори: 1/Приклучна моќ: 110 W Максимална бучавост: 67 dB Димензии (ШxВxД): 60 × 17 × 30,6 cm
25542

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР GORENJE TH60Е3X

5499 ден со ДДВ
Mотори: 1/Јачина на мотор: 108 W Cтепени на вентилаторот: 3 LED осветлување/Бучност: 67 dB Број на филтри за јаглен: 1 Алуминиумски филтери за маснотии: 2 Максимален проток на воздух при издув: 350 m³/h Димензии (ШхВхД): 600 x 170 x 306 mm
25543

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР MAX CHS 602-B

2649 ден со ДДВ
Телескопски аспиратор: MAX 60 cm Мотори: 2 Вентилатори: 2 Тип на осветлување: LED Алуминиумски филтер за маснотии: 2 Број на степени на вентилаторот: 3 Проток на воздух при издув: 460m/3h
800449

ВГРАДЕН ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР MAX CHS 602-I

2849 ден со ДДВ
Телескопски аспиратор: MAX 60 cm
Мотори: 2
Вентилатори: 2
Тип на осветлување: LED
Алуминиумски филтер за маснотии: 2
Број на степени на вентилаторот: 3
Проток на воздух при издув: 460m/3h
800448

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР BEKO BCSA 285 K3SN

22999 ден со ДДВ
Систем за ладење: MinFrost Нето капацитет: 271 L Капацитет на фрижидерот: 193 L Капацитет на замрзнувачот: 78 L Внатрешно LED осветлување Фиоки во замрзнувачот 3/3.6 kg Димензии: 177.5 x 54 x 54.5 cm
803124

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР GORENJE NRKI 4182 P1

27990 ден со ДДВ
Систем за ладење: NoFrost DualAdvance Капацитет на замрзнување: 3 kg-24h ЛЕД дисплеј/Аларм за отворена врата Вкупен нето капацитет: 240 l Волумен на разладниот дел нето: 183 l Волумен на замрзнувачкиот дел нето: 57 l Димензии (ШxВxД): 540 × 1772 × 540 mm
803241

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР GORENJE RKI418FE0

26529 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ Сиситем за ладење: FrostLess Вкупен нето капацитет: 260 l Разладен дел: 189 l/Замрзнувач: 71 l Капацитет на замрзнување 24h: 3.5 kg Издржливост при прекин на ел.енергија: 18h Димензии (ШхВхД): 540 x 1772 x 545 mm
802544

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР VOX IKK 3400

22379 ден со ДДВ
Вид на контрола: Механички Систем за ладење: Static Вкупен нето капацитет: 256 l Волумен на разладен дел нето: 181 l Волумен на замрзнувач нето: 75 l Внатрешен замрзнувач: 3 фиоки Димензии (ШхВхД): 540 x 1770 x 545 mm
21696

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BEKO BDIN 38521 Q

23999 ден со ДДВ
Број на комплети: 15 Број на програми: 8 LED дисплеј Одложен почеток до 24h Програма: Clean & Shine/Water Safe: Сигурносен систем за влез на вода Димензии (ШхВхД): 59.8 x 81.8 х 55 cm
802608

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BEKO BDIN 38531 D

26999 ден со ДДВ
Број на комплети: 15 Број на програми: 8 Одложен почеток до 24h Послужавник за прибор: FlexiDrawer LED дисплеј/Следач на програма: LedSpot Безбедност на довод за вода: WaterSafe+ Димензии (ШхВхД): 59.8 x 81.8 х 55 cm
803059