Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР 22 AOC FULL HD LED E2270SWN

Original price was: 4999 ден.Current price is: 3994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 21.5″/54.61cm Оптимална резолуција: (1920×1080)FHD Тип на панел: TN/16:9 Брзина на освежување: 60Hz Време на одзив: 5ms Осветленост: 200 cd/m² Влез: D-SUB VGA1.2/POWER CABLE C71.2 VESA: 100 x 100
803272

МОНИТОР 22″ AOC 22B2AM

Original price was: 7599 ден.Current price is: 5994 ден. со ДДВ
Екран: 21.5 Prime FHD
Резолуција: (1920X1080) 75Hz
Приклучоци: D-Sub/HDMI
Време на одговор (GtG) 4 ms
Светлост: 300 cd/msup2
Контраст: 3000
Дисплеј на бои 16.7 милиони

26301

МОНИТОР 24″ HP X24ih FHD

Original price was: 13999 ден.Current price is: 10994 ден. со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: IPS
Брзина на освежување: 144Hz
Време на одзив: 1ms
Осветлување: 200 cd/m2
VESA 100×100/Формат:16:9/
HDMI; Audio; DisplayPort
26305

Монитор AOC 24″ V2Q

Original price was: 10109 ден.Current price is: 8494 ден. со ДДВ
Големина на екран 23″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: IPS FHD
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 5ms
Осветлување: 250 cd/m2
HDMI 1.4×1/DisplayPort 1.2×1
25818

МОНИТОР AOC 27″ B2DA

Original price was: 10599 ден.Current price is: 8594 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: Prime FHD
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст 1000: 1
Осветлување: 250 cd/m2
Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x1
26302

МОНИТОР AOC 27″ Q27T1

Original price was: 18999 ден.Current price is: 14994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 27″(2560x1440)QHD
Тип на панел: IPS технологија
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 5ms
Контраст 1000: 1
Осветлување:350cd/m2
HDMI 1.4x2/DisplayPort 1.2x1
802205

МОНИТОР AOC C32G2AE/BK

Original price was: 19999 ден.Current price is: 15994 ден. со ДДВ
Големина на екран 32″ FHD(1920×1080)
Панел на екран: Antiglare(AG) Curved
Брзина на освежување: 121-165 HZ
Одзив: 1ms/Осветлување: 250 cd/m2
Формат: 16:9; Звучници: 2x5W
HDMI 2.0 x2; DisplayPort 1.2x1,
Headphone 3.5mm; VESA 100×100
800881

МОНИТОР PHILIPS 22″ 3V5LHSB2/00VGA HDMI

Original price was: 6999 ден.Current price is: 5494 ден. со ДДВ
Големина на екран: 22″ (1920×1080)FHD
Тип на панел: TFT-LCD-W-LED system
Брзина на освежување: 60Hz
Време на одзив: 5ms
Контраст: 600:1
Осветлување: 200 cd/m2
HDMI (digital,HDCP) VGA (Analog)
25870

МОНИТОР PHILIPS 24″ 2E1GAJ/00

Original price was: 10999 ден.Current price is: 6994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 24″ (1920×1080)FHD Тип на панел: VA LCD/60.5 cm Брзина на освежување: 144 Hz Време на одзив: 4ms Контраст 3500: 1 Осветлување: 350 cd/m2 HDMI (digital, HDCP)/DisplayPort x 1
25821

МОНИТОР PHILIPS 246Е9QDSB-00

Original price was: 8790 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Екран: 24" Full HD Резолуција: 1920×1080 pixels Тип на панел: IPS Контраст: 1000:1 Размер на екран 16:9 Светлост: 250 cd/msup2 Време на реакција: 4ms Брзина на освежување: 75Hz Агол на гледање: 178ordm,/178ordm Приказ на бои: 16,7М Audio In/Out,D-Sub,DVI-D,HDMI
25494

МОНИТОР PHILIPS 27″ 2E1GAJ/00 VA

Original price was: 14599 ден.Current price is: 11994 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел: VALCD FHD Prime
Брзина на освежување: 144Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст 3000
Осветлување: 650 cd/m2
DisplayPortx1/HDMI(digital,HDCP)

26303

МОНИТОР PHILIPS 27″ 3V7QDSB-00

Original price was: 10729 ден.Current price is: 7594 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел: IPS FHD
Брзина на освежување: 60Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст: 1000:1
Осветлување: 250 cd/m2
HDMI Audio Out,VGA,DVI-D HDMI

25495