Се прикажуваат сите 11 резултати

Прикажи 9 24 36

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446bg

1199 ден со ДДВ
Моќност: 150 W
Капацитет: 75 g
Сечила од не'рѓосувачки челик
Транспарентен капак
Безбедносна брава
Простор за складирање на кабел
Копче за вклучување/исклучување
800910

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446wg

1309 ден со ДДВ
Моќност: 150 W
Капацитет: 75 g
Сечила од не'рѓосувачки челик
Транспарентен капак
Безбедносна брава
Простор за складирање на кабел
Копче за вклучување/исклучување
800909

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 443

1339 ден со ДДВ
Моќност: 150 W
Капацитет: 70 gr
Заштита од работа без капак
Напојување: 220-240V
8633

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ GORENJE SMK 150 W

1590 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 150 W
Капацитет на садот: 40 g
Копче : On/off со заштитник
Куќиште: Пластика
метал
Внатрешност: Не’рѓосувачки челик
Должина на кабел: 0.7 m
Димензии (ШxВxД): 8.5×21.5×10.5 cm
8779

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ MESKO MS 4465

1229 ден со ДДВ
Моќност: 110W
Капацитет на садот: 57g
Голема брзина на мелење
Тивок мотор
Сечива од нерѓосувачки челик
Проѕирен сад за зачини
Заштита од работа без капак

25216

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ-ЗАЧИНИ SEVERIN KM 3879

1341 ден со ДДВ
Моќност: 110W Капацитет на садот: 50g Принцип на мелење: Диск Куќиште: Нерѓосувачки челик Работи само со прицврстениот капак Можност за мелења: Кафе, семиња, јаткасти плодови
24714

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ-ФИЛТЕР SEVERIN KM 3874

2499 ден со ДДВ
Моќност: 100W
Прилагодливо ниво на мелење
Диск мелница од нерѓосувачки челик
Сад за зрна кафе: 100g
Сад за мелено кафе: 150g
Селектор за број на чаши
Копче за почеток
9374

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО ADLER AD 4808

3118 ден со ДДВ
Номинална моќност: 350 W Максимална моќност: 1500 W Број на брзини: 2 (напред – назад) Должина на кабелот: 108 cm Производот вклучува: Додаток за полнење колбаси Клип за потиснување Сито 3mm/Цедалка 5mm /Цедалка 7mm
Притискач
24417

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО CAMRY CR 4802

4359 ден со ДДВ
Моќност: 1500 W/Брзини 2: напред-назад. Сита 3 од 3 mm: Фина мрежа, филер за полнење колбаси и за паштети. Цедалка 5mm: средна мрежа за овошје, зеленчук, котлети, јаткасти плодови и др. Цедалка 7mm дебела мрежа за мелење месо Сечила 3: тенко, дебело, сецкано.
800278

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО GORENJE MG 1800 SJW

6590 ден со ДДВ
Моќност: 1.800 W
Капацитет на мелење: 2.2 kg/min
Управување: Механичко
Додатоци за мелење: 2
Мелење: Месо/Правење: Сок
Куќиште: Пластика + метал
Должина на приклучен кабел: 1,3 m
20553

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО GORENJE MG1602W

4790 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 1600 W
Капацитет на мелење: 1.9
Материјал на куќиште: Mетал
Материјал на садот: Пластика
Додатоци за мелење месо: 2
Дијаметар на дискот: 54 mm
Должина на приклучен кабел: 1100 mm
Безбедносен систем: 3 заклучувања
802201