Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE F 4141 PW

16590 ден со ДДВ
Енергетска класа A+ Вкупен нето капацитет 153 l Индикатор за отворена врата Простор за замрзнување: 4 фиоки Приклучна моќ 220-240 V Приклучна моќ 138 W Димензии(ШxВxД): 55x143,4x54,2cm

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FN 6191 DHW

30990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ NoFrost Врата: Метална врата Рачка со зглоб Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Вкупен нето капацитет: 243 l Тип на дисплеј: ЛЕД Димензии (ШxВxД): 60×185×64 cm

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ VOX VF 1200F

9599 ден со ДДВ
Капацитет: 63 L Ентериер на замрзнувачот: 3 фиоки Механичка контрола Cистем за ладење: Less Frost Мануелен систем за одмрзнување Ниво на бучава: 41 dB Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 510 mm

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ VOX VF 2550

15999 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ Бруто капацитет на уредот: 210 l Волумен на замрзнувачкиот дел нето: 182 l Капацитет на замрзнување: 9 kg Внатрешност на замрзнувач: 6 фиоки Бучност: 41 dB(A) Димензии (ШxВxД): 540×1455×595 mm

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО 3 ФИОКИ VOX VF 1200

9390 ден со ДДВ
Класа на енергија: A+ Фиока за брзо замрзнување Антибактериска заштита Бруто капацитет на уредот: 64 l Внатрешен замрзнувач: 3 фиоки Капацитет на замрзнување: 4 kg Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 510 mm

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО 6 ФИОКИ VOX VF 2500

15999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+ Бруто зафатнина: 210L Нето зафатнина: 182L 6 проѕирни фиоки Фиоки за брзо замрзнување Сад за лед Антибактериска заштита Димензии: 144х54х60 см