Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

ВОДООТПОРЕН ЗВУЧНИК VIVAX BS-260

3890 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник Звучници: 60W/RMS моќност: 14W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 188х143х366mm

ЗВУЧНИК LOBOD K 243S BLUETOOTH

240 ден со ДДВ
Моќност: 3 W
Bluetooth: 4.0
Surround
Опсег на работа: 10 м
Време на полнење на батеријата: 2-3 ч
Импеданса: 4 оми
Опсег на фреквенција: 90Hz-20KHz
Димензии: 110x89,5x42mm

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 BLUE BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V Излез: RMS аудио/Влез: слушалки MP3/Bluetooth/USB/MicroSD Моќност: 3000mAh FM/AUX/LED/RGB илуминација Ротирачко On/Off лизгачко копче Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 RED BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V Излез: RMS аудио/Влез: слушалки MP3/Bluetooth/USB/MicroSD Моќност: 3000mAh FM/AUX/LED/RGB илуминација Ротирачко On/Off лизгачко копче Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm

ЗВУЧНИК VIVAX BS 151 GREY BLUETOOTH

2499 ден со ДДВ
Моќност: 12.3W/Напојување: 240V Излез: RMS аудио/Влез: слушалки MP3/Bluetooth/USB/MicroSD Моќност: 3000mAh FM/AUX/LED/RGB илуминација Ротирачко On/Off лизгачко копче Димензии(ШхВхД) 173х186х376cm

ЗВУЧНИК VIVAX BS-160

2799 ден со ДДВ
LED осветлување Звучници: 60W/RMS моќност: 14W FM радио/SD card/Влез за слушалки USB/Bluetooth/AUX Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 126х123х283mm

ЗВУЧНИК VIVAX BS-210

3100 ден со ДДВ
Водоотпорен звучник LED осветлување Звучници: 50W/RMS моќност: 14W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 187х144х354mm

ЗВУЧНИК VIVAX BS-90

1400 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник Звучници: 8.5W/RMS моќност: 8.5W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 1.5 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 156х117х278mm

ЗВУЧНИК БЛУТУТ CAMRY CR 1165

2319 ден со ДДВ
FM радио Bluetooth конекција Автоматско пребарување на станици USB полнач Отстранлив приклучок Вградена батерија Вградена светилка