Се прикажуваат 1–24 од 57 резултати

Прикажи 9 24 36

USB БРЗ КАБЕЛ 2.1A 2M CS05 iOS

209 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Должина на кабел-2m Output-2.1A
22571

USB БРЗ КАБЕЛ 2.1A 2M CY05 iOS iPhone

209 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Должина на кабел-2m Output-2.1A
22572

USB КАБЕЛ ANDROID 0.3M

119 ден со ДДВ
USB Кабел-Android Должина на кабел-0.3m
24694

USB КАБЕЛ DATA ANDROID LS20S

309 ден со ДДВ
USB-Универзален полнач (Поцинкуван дизајн) Output-2.4A Должина-1m
22577

КАБЕЛ T.F. H05VV-F 5G2 5-2M 1X3-16A 400V 10000W

1019 ден со ДДВ
Трофазен поврзувачки кабел Commel H05RR-F 5G2,5 Должина 2 м Приклучок 16 A/400 V Макс. оптоварување 16 A/10,000W Номинален напон 400 V Боја Црна
25035

КАБЕЛ H05VV-F 3G2 5-3M 1X1-16 A250V 3500W

529 ден со ДДВ
Кабел H05VV-F 3G2,5 Должина 3 м Боја бела Приклучок 16 A/250 V Макс. оптоварување 16 A/3500W Номинален напон 300 V
25030

МАКАРА ПВЦ COMMEL 280MM/4230V/16A/25M ЦРН CML0955

3019 ден со ДДВ
Кабел: H05VV-F 3G1,5 Должина на кабелот: 25 м Приклучници: 4 x 230 V ~ / 16 A Приклучок: 230 V ~ / 16 A Дијаметар на ролна: 230 мм Степен на заштита: IP20 Вградена заштита од преоптоварување

ПРЕНОСЕН КА КОМЕЛ 5 ГНЕЗДА 16А250В 3 Х 05ББ-Ф 3Г1-1 4М

379 ден со ДДВ
Кабел:H05VV-F 3G1
Кабел без склопка
Должина на кабел:1,4м
Број на гнезда:5
Максимално оптeретување:3500W/16A
Напон:250v

ПРЕНОСЕН КА КОМЕЛ 6 ГНЕЗДА 16А250В 3 СО СКЛОПКА Х05ВВ-Ф 3Г1 5-5М

1029 ден со ДДВ
КабелH05VV-F 3G1,5 Кабел со склопка Должина на кабел5м Број на гнезда6 Максимално оптeретување3500W/16A Напон250v
19259

ПРЕНОСЕН КА КОМЕЛ 6 ГНЕЗДА 16А250В 3 СО СКЛОПКА Х05ВВ-Ф 3Г1-1 4М

519 ден со ДДВ
КабелH05VV-F 3G1 Кабел со склопка Должина на кабел1,4м Број на гнезда6 Максимално оптeретување3500W/16A Напон250v
19255