Се прикажуваат сите 23 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 301 ИНОКС

1099 ден со ДДВ
Моќност 800W Капацитет на вода 300 ml Сад од нерѓосувачки челик Копче за вклучување и исклучување

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 302

599 ден со ДДВ
Моќност: 800-1000W Капацитет на вода: 200 ml Пластичен сад Копче ON/OF Скриен грејач Лесен за употреба База со кабел

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 200

1219 ден со ДДВ
Моќност: 800W Капацитет на вода: 270ml Kопче: On/off Време на зовривање: 2 min База: Kабел Ергономска рачка на склопување Куќиште: Нерѓосувачки челик

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 201A ЦРВЕНО

990 ден со ДДВ
Моќност: 650W Капацитет на вода: 270ml Kопче: On/off Време на зовривање: 2 min База: Kабел Куќиште: ABS пластика

DOLCE ESPRESO 16 КАПСУЛИ 3X128G INTESO ЕСПРЕСО

310 ден со ДДВ
Кафе со средна јачина, Intenso има арома на тврдо овошје што создава дополнителен ефект на добар вкус. Со топол, зачинет интензитет и навестувања на летни црвени плодови, капсулите Еспресо Интенсо има нежна сложеност што одлично се вклопува во секој дел од денот.

DOLCE GUSTO 16 КАПСУЛИ 3X120G ЕСПРЕСО BARISTA

310 ден со ДДВ
Потекло: Етиопија – Виетнам – Бразил Капсулите се наменети за NESCAFÉ® Dolce Gusto кафематите. Dolce Gusto машината за кафе достигнува притисок од 15 барови, исто како и професионалните машини. Интензивен вкус Арома на: Темна чоколада и Цитруси.

ILLY CUBE IPERESPRESO INTENSO BLUE LUNGO 18

759 ден со ДДВ
Еспресо капсула Illy Classico Lungo има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

ILLY CUBE IPERESPRESO NORMAL CLASSICO 18

759 ден со ДДВ
Espresso Illy Classico има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела и чоколадо.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO BRAZIL 18

759 ден со ДДВ
Еспресо Illy Brasile има интензивен и богат вкус, со ноти на карамела.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO DARK 18

759 ден со ДДВ
Интензивно и полно кафе со ноти на какао и суво овошје.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO DECAF 18

759 ден со ДДВ
Еспресо Illy Intenso е за вистински љубители на кафе. Има пријатен робустен вкус, со топли ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO ETIOPIA 18

759 ден со ДДВ
Еспресо Illy Etiopia има деликатен и ароматичен вкус со нежни ноти на јасмин.

Апарат за еспресо GORENJE ESCM 15 DBK

7590 ден со ДДВ
Начин на подготовка: Мелено кафе Сад: 1.5 l Притисок на пумпата: 15 Bar Контролна табла со копчиња Фреквенција: 50 Hz Куќиште: Не’рѓосувачки челик Димензии (ШxВxД): 274 × 300 × 272 mm

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ILLY Y3.2

7999 ден со ДДВ
Резервоар за вода: 750ml Кабел: 1m Копче за кафе Копче за еспресо Резервоар за 7 потрошени капсули Прилагодлива платформа за чаши Метално тело со калено стакло

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО LAVAZZA LM JOLIE LIME

6499 ден со ДДВ
Моќност: 1250W Притисок на пумпа: 10 bar Резервоар за вода: 0.6 L LED on/off индикатор Должина на кабел: 80 cm Време на подготовка: 25 sec Напон: 240 V Автоматско исклучување за 9мин

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО MESKO MS 4403

6159 ден со ДДВ
Моќност: 850W Притисок на пумпа: 15 bar Резервоар за вода: 1.6 L Простор за загревање на чаши Интегрирана млазница за млеко-пена Контрола на пареата Tермо-блок систем за греење

АПАРАТ ЗА ЕСПРССО MESKO MS 4409

5839 ден со ДДВ
Моќност: 850W Притисок на пумпа: 15 bar Резервоар за вода: 1.5 L Kапацитет на котелот: 150 ml Интегрирана млазница за млеко-пена Контрола на пареата

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE TCM 330 B

1390 ден со ДДВ
Моќност: 550W Капацитет на садот: 0.33L Ротација: 360° On/Off Копче Kабел: 0.8m Заштита од прегревање Сигурносен систем

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE TCM 330 W

1390 ден со ДДВ
Моќност: 550W Капацитет на садот: 0.33L Ротација: 360° On/Off Копче Kабел: 0.8m Заштита од прегревање Сигурносен систем

КАФЕМАТ SEVERIN 4805

1599 ден со ДДВ
Моќност: 650W
Капацитет: 4 чаши
Стаклен бокал со рачка
Резервоар за вода со означени нивоа
Отстранлив филтер 1х2
Рингла
Автоматско исклучување
On/Оff копче со пилот светло
Систем против капење,

КАФЕМАТ SEVERIN 4826

2990 ден со ДДВ
Моќност: 1000W Брусен нерѓосувачки челик, стакло, пластика Капацитет на бокал: 1.25 l Oтстранлив филтер 1 x 4 Предвидена количина до 10 шолји Прекинувач ON/OFF со пилот светло Дигитален часовник со тајмер

КАФЕМАТ SEVERIN 5760

9590 ден со ДДВ
Капацитет на стаклен бокал 1 L LED дисплеј Tајмер за активирање на процесот на варење Tемпература на варење (92 – 96°C) Функција за отстранување бигор Не'рѓосувачки челик Лесно складирање на кабелот