Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ONEPLUS N100 (N1)4/64Midnight Frost

10990 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.52" Резолуција: 720х1600 (HD+)269 ppi OxygenOS базиран на Android ™ 10 PCU: Qualcomm® Snapdragon 60 460 RAM меморија: 4 GB / 64 GB Задна камера: 13 mp Предна камера: 8 mp

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ONEPLUS NORD N10 5G 6/128 Midnight Ice

20990 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.49" Резолуција: 1080х2400 (HD+)405 ppi OxygenOS базиран на Android ™ 10 PCU: Qualcomm® Snapdragon 90 690 RAM меморија: 6 GB / 128 GB Задна камера: 64 mp Предна камера: 16 mp

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН OPPO A15S 4/64 BLACK

8990 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.52" Резолуција: 1600х720 (HD+)269 ppi ColorOS 7.2 базиран на Android 10 PCU: MediaTek Helio P35 (MT6765) RAM меморија: 4 GB / 64 GB Задна камера: 13 mp Предна камера: 8 mp

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН OPPO RENO 4 LITE 8/128 BLACK

16490 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.43" Резолуција: 2400x1080 409 ppi ColorOS 7.2 базиран на Android 10 GPU: PowerVR GM9446 RAM меморија: 8 GB / 128 GB Задна камера: 48 mp Предна камера: 16 mp

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН SAMSUNG GALAXY A03S A037G DUAL SIM ЦРН

8499 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.5" Резолуција: 720 x 1600 OS Android 11, One UI 3.1 Core CPU: Octa-core 4x2.35 GHz Cortex-A53 RAM меморија: 3 GB / 32 GB Задна камера: 13 mp Предна камера: 5 mp

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН SAMSUNG GALAXY A03S A037G DUAL SIM WHITE

8499 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.5" Резолуција: 720 x 1600 OS Android 11, One UI 3.1 Core CPU: Octa-core 4x2.35 GHz Cortex-A53 RAM меморија: 3 GB / 32 GB Задна камера: 13 mp Предна камера: 5 mp

ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН HUAWEI U7 (2019) 6.26

8495 ден со ДДВ
6.26 IPSLCD capacitive Multitouch Screen 720x1560 pixels 19:9 ratio
Dual SIM
CPU: Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53
3GB RAM memory
32GB internal memory
Chipset: Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm)
GPU: Adreno 506
Android 8.1
Back camera 13 + 2 MP autofocusLED flash
Geo-tagging
touch focus
face detection
8 MP Front cameraLED flash
Sensors: Fingerprint (rear-mounted) Accelerometer proximity compass
FM radio
GPS with A-GPS support
Micro SD slot
WiFi
GPRS
EDGE
BT 4.2
micro USB,Li-Pro 4000 mAh battery

ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН SAMSUNG GALAXY A12 A127F DUAL SIM БЕЛ

9499 ден со ДДВ
Двојна SIM ЕКРАН Тип PLS LCD Големина 6.5″, 102.0 cm2 Резолуција 720 x 1600 пиксели, сооднос 20:9 (270 ppi густина) ОС Android 10-можност за надградба на Andoid 11, One UI 3.1 Core МЕМОРИСКА картичка microSDXC Внатрешна 64GB 4GB RAM ГЛАВНА КАМЕРА Quad 48 MP СЕЛФИ КАМЕРА Единечна 8 MP Се одликува со LED блиц, панорама, HDR Видео [email protected] БАТЕРИЈА Тип Li-Po 5000 mAh Брзо полнење 15W

Телефон мобилен Vivax Smart Fly 6 Smaragd Blue

8999 ден со ДДВ
Tип на екранот: IPC +LCD
Резолуција: 1080x2340
Tип на процесор: Octa-Core MTK 6763
Фрекфенција: 2
SIM: Dual (нано SIM + микро SD)
Tip OS: Android
Димензии: ширина (см): 7,49
висина (см): 15,87
Тежина: (g): 150
Главна камера: 16 MP + 5 MP + 16 MP + 5 MP
Двоен блиц
Предна камера: 16 MP
Макс. Проширување на SD-картичката: 256
Bluetooth: 4.2

ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН XIAOMI REDMI 3С GOLD DUAL SIM 5

5995 ден со ДДВ
Батерија од 4100 mAh со поголем капацитет Поддршка на Netcom - China Unicom, China Mobile, China Telecom Перформанси на процесорот Qualcomm Snapdragon 616 Камера од 13 MP со фазно фокусирање 144 gr, нежен и пријатен на допир Aтрактивна целосно метална обвивка Дебелина 0,9 mm