Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ONEPLUS N100 (N1)4/64Midnight Frost

10990 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.52"
Резолуција: 720х1600 (HD+)269 ppi
OxygenOS базиран на Android ™ 10
PCU: Qualcomm® Snapdragon 60 460
RAM меморија: 4 GB / 64 GB
Задна камера: 13 mp
Предна камера: 8 mp
800323

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ONEPLUS NORD N10 5G 6/128 Midnight Ice

20990 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.49"
Резолуција: 1080х2400 (HD+)405 ppi
OxygenOS базиран на Android ™ 10
PCU: Qualcomm® Snapdragon 90 690
RAM меморија: 6 GB / 128 GB
Задна камера: 64 mp
Предна камера: 16 mp
800324

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН OPPO RENO 4 LITE 8/128 BLACK

16490 ден со ДДВ
Големина на екран: 6.43"
Резолуција: 2400x1080 409 ppi
ColorOS 7.2 базиран на Android 10
GPU: PowerVR GM9446
RAM меморија: 8 GB / 128 GB
Задна камера: 48 mp
Предна камера: 16 mp
26267