Се прикажуваат 1–24 од 111 резултати

Прикажи 9 24 36

ЗВУЧНИК И СВЕТЛО ЗА ВЕЛОСИПЕД BMS-X10

1500 ден со ДДВ
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Bluetooth звучник за велосипед со фенерче Вградена радио FM антена Моќност: 3W Опсег на фреквентен одговор: 100 HZ-18 Khz Сооднос сигнал/шум: ~ 85 DB Формат на музика: MP3, WMA Работна температура: -18-80°C

ЗВУЧНИК ЗА ВЕЛОСИПЕД BMS-X20

1500 ден со ДДВ
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Bluetooth звучник за велосипед со фенерче Вградена радио FM антена Моќност: 3W Опсег на фреквентен одговор: 100 HZ-18 Khz Сооднос сигнал/шум: ~ 85 DB Формат на музика: MP3, WMA Работна температура: -18-80°C

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ MAX RS-30

1200 ден со ДДВ
Очила за велосипед
Леќи Оптички атрибут: UV400
Висина на леќата: Null
Материјал: Поликарбонат
Објектив: За мажи и жени
Очила погодни за за велосипедисти
за на патишта,
за на планински велосипедски патеки
за трчање
за риболов

ВЕЛОСИПЕДСКИ РАКАВИЦИ MAX BG-103

299 ден со ДДВ
Безбедносни ракавици
Anti-smashX Anti-Impact XAnti-slip
Материјал: Мрежа-Памук
Карактеристика: Анти-лизгање
Тип: Безбедносни

ВЕЛОСИПЕДСКА МАСКА MAX MASK-02

399 ден со ДДВ
Заштитна водоотпорна маска за лице
Целосно покривање на лицето
Заштита од надворешни временски промени
Погодна за во лето и зима
Материјал (ликра + руно
црно)

ЗАДНО СВЕТЛО ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX RBL-40

1200 ден со ДДВ
Dot matrix дисплеј со WiFi
Водоотпорен
одговара за секој велосипед со монтажа
3 режими: Ласерски светла/Задни светла/Светла за трепкање
Литиумска батерија на полнење 3.7V 650mAH
Материјал: ABS
ЛЕД количина: 64
Ласерски зрак: 2

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX ББ 03

1950 ден со ДДВ
Товарна предна преносна корпа
Носечки капацитет до 10 кг
Багажник за велосипед кој може да се отстрани
Погоден за пренесување на Вашите миленичиња
За управувач помал од 2,5 см
Многу лесна корпа за мало куче
мачка и зајак.
Нов лесен систем за монтирање.
Лизгајте надолу за да го отстраните.
Не е лесна за деформација
со монтажна плоча што се одвојува.
Исто така погодна е како замена за торба
за овошје и зеленчук
за кутија за ручек
пиење и слично
за време на кампување и пикник.
Димензии: 24х26х40см

КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX HB-140 СО ЗАДНО СВЕТЛО

1850 ден со ДДВ
Високо Квалитетна заштитна кацига со USB задно светло
Материјал: PC+EPS
Големина за глава: 58-63cm
со можност за подесување
Тежина: 350 грама
Задно светло Моќност : CR2032 Button battery
Работно време: континуирано 8 часа

КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX HZ-87132

1290 ден со ДДВ
Високо Квалитетна заштитна кацига
со USB задно светло
Материјал: PC+EPS
Големина за глава: 58-63cm
со можност за подесување
Тежина: 350 грама

КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX H-104 L

1650 ден со ДДВ
Високо Квалитетна заштитна кацига
со USB задно светло
Материјал: PC+EPS
Големина за глава: 58-63cm
со можност за подесување
Тежина: 350 грама

ДЕТСКА ЗАШТИТНА КАЦИГА MAX H-104 M

1650 ден со ДДВ
Високо квалитетна заштитна кацига
со USB задно светло
Материјал: PC+EPS
со можност за подесување
Тежина: 350 грама

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01

1990 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос
Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен
Склоплива со рачка и пренослива
погодна за пазарување
Димензии: Должина 33см
Висина 24см
Длабина 24см
Тежина: 850 грама
Максимална дозволена тежина за пренос : 5 кг

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01А

1990 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос
Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен
Склоплива со рачка и пренослива
погодна за пазарување
Димензии: Должина 33см
Висина 24см
Длабина 24см
Тежина: 850 грама
Максимална дозволена тежина за пренос : 5 кг

ЗВУЧНИК И СВЕТЛО ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX

1500 ден со ДДВ
Мултифункционален звучник за велосипед со фенерче Извршен стандард: Bluetooth 4.2 Звучник: 40mm внатрешен магнетски Фреквентен одговор: 20HZ-20KHZ Опсег на пренос: 10 метри Сооднос сигнал/шум: 80dB Режим на напојување: вградена батерија miniUSB

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01B

1990 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос
Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен
Склоплива со рачка и пренослива
погодна за пазарување
Димензии: Должина 33см
Висина 24см
Длабина 24см
Тежина: 850 грама
Максимална дозволена тежина за пренос: 5 кг

СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BSP-10

850 ден со ДДВ
Удобно седиште за велосипед
Материјал: Софт гума
Големина: 260 х 210mm

ПРЕДНИ РАЧКИ MAX RH-01

499 ден со ДДВ
Предни рачки
Материјал Алуминиум + ТПР Гума
Тежина: 63 грама ( 120 грама пар )
Величина: 130mmL/ OD: 33mm/ID: 22.2mm

ПРЕДНИ РАЧКИ MAX RH-02

499 ден со ДДВ
Предни рачки
Материјал Алуминиум + ТПР Гума
Тежина: 83 грама ( 120 грама пар )
Величина: 130mmL/ OD: 33mm/ID: 22.2mm

РАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕДИЗАМ MAX BB-06

1299 ден со ДДВ
Ранец Surperlaight Лесен и удобен Совршен за планинарење, трчање и велосипедизам Тежина: 100 g Димензии: 48 х 23 cm Избор на бои

САЈЛА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ MAX BL-201

600 ден со ДДВ
Сајла за заклучување со
пасворд од бројки
Материјал:Челична сајла
обложена со гума
Дебелина 12mm
Должина 120mm без бравата
Боја:Црна

САЈЛА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ BL-205

600 ден со ДДВ
Сајла за заклучување со клуч
+ држач за на рам
Материјал:Челична сајла обложена со гума
Дебелина 12mm
Должина 120mm без бравата
Боја: Црна/Плава/Зелена/Црвена

У ЗАКЛУЧУВАЧ MAX BL-204

1400 ден со ДДВ
Супер јак сигорносен ситем за заклучување
Материјал:Обложен со силикон инокс
Големина 160mm х 150mm
Боја: Црна

ПУМПА СО ВИСОК ПРИТИСОК MAX BP-01

2200 ден со ДДВ
Пумпа за велосипед
Висок притисок 160 ПСИ со мерач
Материјал: Титаниум + Алуминиум
Тежина: 910 грама