Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ВАФЛИ SEVERIN WA 2106

2399 ден со ДДВ
Моќност: 1.200 W Индикатор Двојна грејна плоча Нелеплив слој на плочки Пече две вафли истовремено Регулатор на температура Куќиште: пластика и нерѓосувачки челик

ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ ADLER AD 3036

2399 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик
Нелепливи плочи исклучително лесни за чистење
Светлосни сигнали
Кабел за складирање
Систем за заклучување
Димензии на апаратот: 25x29х14cm

ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ ADLER AD 311

1479 ден со ДДВ
Моќност: 700W
Нелепливи плочи за полесно чистење
Термостат за одржување на оптималната температура за печење
Индикаторска светилка за вклучено и спремно за работа
Куќиште отпорно на топлина
Можност да се чува во исправена положба

ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ GORENJE WCM 702 PW

2790 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 700W
Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Плоча за вафли
Плоча за мафини
Еднострани плочи што се вадат
Конвенционален грејач
Складирање во вертикална позиција
Затворена положба
Индикатор за температура
Едноставно печење
Простор за сместување на кабелот
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Сигурносно затварање
Куќиште: Лакирана површина
Должина на приклучен кабел: 0,7 m
Димензии (ШxВxД): 22x12x26cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 29,4x20,1x22,7cm
Нето тежина на апаратот: 2,5kg

ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ SEVERIN WA 2113

1999 ден со ДДВ
Апарат за вафли Моќност 900W Куќиште отпорно на топлина Обложени плочи со нелепливи облоги Лесно за одржување Индикатор за подготвеност Ногарки што не се лизгаат Број на вафли 2

ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ SEVERIN WA 2114

1999 ден со ДДВ
Моќност: 800 W Напон: 230 V Димензии (ДxШxВ): 26.5x22x9.5 cm Индикаторско светло Нелеплив плочи Рамномерно печење без горење Подготовка на вафли, сладок десерт и грицки