Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ RG LUX RG 207

1419 ден со ДДВ
Површина за пеглање:33x110cm
Практичнен дизајн за лесно пеглање
Ногари од високо квалитетен метал
Покривка и сунѓер од 100% памук
Стабилна подлога
24100

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ BLIST STANDAR

1590 ден со ДДВ
Даска за пелање Даска: дрвена Димензии на даската во сантиметри: 115х34 Метални ногарки Боја: Различен дизаин