Се прикажуваат 1–24 од 42 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕДСКА МАСКА MAX MASK-02

100 ден со ДДВ
Заштитна водоотпорна маска за лице
Целосно покривање на лицето
Заштита од надворешни временски промени
Погодна за во лето и зима
Материјал (ликра + руно
црно)

ДРЖАЧ ЗА ШИШЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX WBH-02

149 ден со ДДВ
Алуминиумски држач за шише Материјал Алуминиум Боја: Црна Силвер Црвена Плава Жолта Тежина само 180 грама Едноставно за монтажа и прилагодливо на различна димензија на шише

ЖОЛТ СЕТ ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX (КОРПА, СЕДИШТЕ, ПАР РАЧКИ И ГУМИ)

ден со ДДВ
Материјал на предна корпа: PVC Седиште: Vader Comfort со М6 Qick Release Материјал на рачки: TPR гума Висококвалитетни гуми: Wanda 28″ 700X32C

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-20

599 ден со ДДВ
Материјал: Пластика + ABS + Силикон СветлостLED: High Brightness COBLed 120 Лумени,LED боја: Црвена + бела, Напојување: USB 600mah полимерни батерии 6 програми-модови Паковање со: Светло +USB кабел +ПВЦ Кутија

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-23

799 ден со ДДВ
Материјал:Пластика
СветлостLED: High Brightness COBLed,LED боја: Црвена
Напојување: USB 600mah Литиум полимерни батерии
6 програми-модови
Пакување со: Светло Силиконска
стега+USB кабел + ПВЦ кутија

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-25

399 ден со ДДВ
Материјал: Пластика СветлостLED: High Brightness 5 х COB лед,LED боја: Црвена/Бела Напојување: USB 330mA Литиум полимерни батеии на полнење 6 програми-модови Пакување со: Светло Силиконска стега+USB кабел + ПВЦ кутија Работни часови 4-12

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-30B

990 ден со ДДВ
Материјал:Пластика
СветлостLED: High Brightness
100
Лумена
45 х COB лед,LED боја: Црвена
Напојување: USB 500mA Литиум
полимерни батерии на полнење
5 х програми-модови
+ Автоматско Искличување при кочење
и Автоматско вклучување при возење
Пакување со: Светло Силиконска
стега+USB кабел + ПВЦ кутија
Работни часови 3

ЗАДНО СВЕТЛО ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX RBL-40

750 ден со ДДВ
Dot matrix дисплеј со WiFi
Водоотпорен
одговара за секој велосипед со монтажа
3 режими: Ласерски светла/Задни светла/Светла за трепкање
Литиумска батерија на полнење 3.7V 650mAH
Материјал: ABS
ЛЕД количина: 64
Ласерски зрак: 2

ЗАДНО СВЕТЛО СО ТРЕПКАЧИ ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX RBL-47

1500 ден со ДДВ
Материјал: АБС Пластика
СветлостLED: High Brightness,
18 х COB лед,LED боја: Црвена
Напојување: USB 500mA Литиум
полимерни батеии на полнење
2 х програми-модови
+ Автоматско Искличување при кочење
и Автоматско вклучување при возење
Пакување со: Светло ,Силиконска
стега+USB кабел + ПВЦ кутија
Работни часови 5

ЗВУЧНИК И СВЕТЛО ЗА ВЕЛОСИПЕД BMS-X10

1500 ден со ДДВ
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Bluetooth звучник за велосипед со фенерче Вградена радио FM антена Моќност: 3W Опсег на фреквентен одговор: 100 HZ-18 Khz Сооднос сигнал/шум: ~ 85 DB Формат на музика: MP3, WMA Работна температура: -18-80°C

КИСЛОРОД OXY JET POWER 5L

1250 ден со ДДВ
Oxy Јet Power e 99.5% чист кислород Двојно поголема енергија, со само неколку вдишувања, на 100% природен начин 100% безбеден за користење Без никакви несакани дејства Го враќа телото во перфектен баланс

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01

1200 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен Склоплива со рачка и пренослива погодна за пазарување Димензии: Должина 33см Висина 24см Длабина 24см Тежина: 850 грама Максимална дозволена тежина за пренос : 5 кг

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01B

1200 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен Склоплива со рачка и пренослива погодна за пазарување Димензии: Должина 33см Висина 24см Длабина 24см Тежина: 850 грама Максимална дозволена тежина за пренос: 5 кг

КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX BB-01А

1200 ден со ДДВ
Високо квалитетна водоотпорна корпа за пренос Материјал: Оксфорд текстил-Водоотпорен Склоплива со рачка и пренослива погодна за пазарување Димензии: Должина 33см Висина 24см Длабина 24см Тежина: 850 грама Максимална дозволена тежина за пренос : 5 кг

КРПА ЗА ВЕЛОСИПЕДИ МИКРОФИБЕР SONAX 852000

160 ден со ДДВ
За брзо и лесно чистење на рамката, краците и калниците. Микрофибер крпа со висок квалитет ја апсорбира нечистотијата. Истовремено, компонентите за посебна заштита ги штитат лакираните или металните делови, хромирани, пластични и јаглеродни површини против климатски влијанија. Доволно за една целосна примена на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипед.

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ MAX RS-30

750 ден со ДДВ
Очила за велосипед
Леќи Оптички атрибут: UV400
Висина на леќата: Null
Материјал: Поликарбонат
Објектив: За мажи и жени
Очила погодни за за велосипедисти
за на патишта,
за на планински велосипедски патеки
за трчање
за риболов

ПРЕДНИ РАЧКИ MAX RH-01

199 ден со ДДВ
Предни рачки Материјал Алуминиум + ТПР Гума Тежина: 63 грама ( 120 грама пар ) Величина: 130mmL/ OD: 33mm/ID: 22.2mm

ПРЕДНИ РАЧКИ MAX RH-02

229 ден со ДДВ
Предни рачки Материјал Алуминиум + ТПР Гума Тежина: 83 грама ( 120 грама пар ) Величина: 130mmL/ OD: 33mm/ID: 22.2mm

ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B003

450 ден со ДДВ
Материјал: АБС Пластика
МоќноLED осветлување
300 Лумени-COB лед,LED боја: Бела
Напојување: USB 800mA Литиум
полимерни батеии на полнење
3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање
Пакување со: Светло ,Пластчна
стега+USB кабел + ПВЦ кутија

ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B004

499 ден со ДДВ
USB Предно светло + 120 Децебели/Свирка Материјал: АБС Пластика МоќноLED осветлување 250 Лумени-COB лед,LED боја: Бела Напојување: USB 1200mA Литиум полимерни батеии на полнење 3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање Со 120 Децибели Свирка Пакување со: Светло Пластчна стега + USB кабел + ПВЦ кутија

ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B013

999 ден со ДДВ
Материјал: Алуминиум СветлостLED: Исклучително јака Светлост- CREE 3X T6LED 800 Лумени,LED боја: Бела Напојување: USB со вградена 2400mA Литиум полимерни батеии на полнење 5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење од 300 до 500 метри осветлување во далечина 3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање Вградено USB output со можност да биде Power bank Супер лесен материјал 180 грам