Се прикажуваат 1–24 од 1866 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕД MAX RS-1 7.0 BLACK 20″

7499 ден со ДДВ
Метален рам 11.5 Висококвалитетни гуми Wanda 20x1.95 Полу алуминиумски рачки за кочници BMX гидан Vader седиште со М6 Qick Release Метални бандажи V-brake метални кочници
25886

ВЕЛОСИПЕД MAX SKYWAR 7.0 24″

11990 ден со ДДВ
Метален рам 13 Висококвалитетни гуми Wanda 24x1,95 Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader Sport седиште со М6 Quick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Предна и задна диск кочница
25888

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX SUPER MAX 7.0 16″

5190 ден со ДДВ
Големина на тркала 16 Предна и задна Caliper кочница Пластичен штитник за ланецот Преден браник Помошни тркала Украсно ѕвонче Шише и држач Висококвалитетни гуми Wanda
25930

ВЕЛОСИПЕД MAX CAMARA 7.0 BLACK 26″

7699 ден со ДДВ
Метален рам 15 Висококвалитетни гуми Wanda 26x1,95 Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Средна осовина со затворен касетен систем
25894

ВЕЛОСИПЕД MAX GMX 7.0 PINK 20″

7359 ден со ДДВ
Метален рам 11.5 Висококвалитетни гуми Wanda 20x1.95 Полу алуминиумски рачки за кочници Vader седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи Средна осовина со затворен касетен систем Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
25882

ВЕЛОСИПЕД MAX LADY 7.0 28″

9419 ден со ДДВ
Метален рам 17 Висококвалитетни гуми Wanda 28 (Black) 700X32C Алуминиумски рачки за кочници Vader Comfort седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Средна осовина со затворен касетен систем
25900

ВЕЛОСИПЕД MAX MISSY 7.0 24″

11990 ден со ДДВ
Метален рам 13 Висококвалитетни гуми Wanda 24x2,35 Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader Sport седиште со М6 Quick Release Дупли алуминиумски бандажи Предна вилушка со амортизер Предна и задна диск кочница
25890

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX GTR 7.0 16″

5490 ден со ДДВ
Големина на тркала 16"
Предна и задна Caliper кочница
Пластичен украсен штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода
Висококвалитетни гумиWanda

ВЕЛОСИПЕД MAX EST COST 3.0 20″

5599 ден со ДДВ
Големина на тркала 20 Метален рам 11 Алуминиумски предни и задни кочници Фиксна вилушка Алуминиумски педали Брзини1
19771

ВЕЛОСИПЕД MAX ТРИЦИКЛ ЗА ВОЗРАСНИ

36990 ден со ДДВ
Големина на тркала 28-26 Тенко ѕиден метален рам 17 Гуми Wanda 28 (Black) 700X32C Предна кочница-алуминиумска V-brake Задна кочница-со диск Шифтери-Shimano Rear 6 Speed Педали полу метални со лагери
24043

A DATA 32GB USB FLESH DRIVE UD330

429 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB
Боја: Црна/Материјал: Пластика
Интерфејс: USB 3.0
USB 3.1 Gen 1
Перформанс: 30-100 MB/s вчитување
Ултра практично преносливо складирање
Подржува: Windows XP,Vista,7,8,10,
MacOSх10.10
Linux Fedora version 15
24227

ANDROID SMART TV HDMI STICK LDK IV 388

2490 ден со ДДВ
Процесор: ARM Cortex A9 Rockchip RK3188T
Фрекфенција: 1,6 GHz четири-јадрен
GPU: Mali-400 MP
RAM: 2 GB DDR3/ROM: 8 GB NAND Flash
Bluetooth/HDMI 1.4/USB/2xMicro USB
Вграден микрофон
Full HD филмски плеер: 1920x1080P 60Hz
18455

AVTO CD ALPINA CDE 120 RM

5099 ден со ДДВ
Меморија: FM 18/AVTO 6 MW
Бараат режим: Локални/DX Избор
Преден панел: USB конекција
MP3 Playback/Disc CD Player
Музички сензор: скенирање/повторување
Play/Pause/напред/назад
Режим: M.I.X/1Bit DAC

11849

AVTO CD ALPINA UТE 32 RU

3890 ден со ДДВ
Излезна моќност: 45Wx4FM
Подесување Опсег: 87.7-107.9 MHz
Подесување Опсег: 530-1,710 kHz
Сигнал-шум (S/N) пол: 60.0 dB
Стерео oдделување: 35.0 dB
USB приклучок: 1.1/2.0
Приемник: FM - AM
11848

AVTO CD JVC KD R 312

5290 ден со ДДВ
Моќност: 4x50W MOSFET
Репродукција: CD-R
CD-RW
MP3
WMA
FM-радио
ХС-ivi тјунер
Преден влез: AUX-IN
6550

AVTO CD PIONEER DEH 1600 UBB

4699 ден со ДДВ
MP3 Player
Моќност: MOS-FET 50W x 4ch
CD-DA/R/RW (CD-text)
RDS AM/FM tuner
MP3/WMA/WAV репродукција
Отстранлива предна плоча
Поврзување: Tелефон/USB/АUX
14840

AVTO CD PIONEER DEH 1600 UBG

4650 ден со ДДВ
MP3 Player
Моќност: MOS-FET 50W x 4ch
CD-DA/R/RW (CD-text)
RDS AM/FM tuner
MP3/WMA/WAV репродукција
Отстранлива предна плоча
Поврзување: Tелефон/USB/АUX
14841

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBA

4799 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
3-band-EQ-1 RCA (2,5V)
FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit)
15 вертикални бројки со LCD display
FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets)
USB 1А за смартфон: заштита од прашина
21905

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBB

4799 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
3-band-EQ-1 RCA (2,5V)
FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit)
15 вертикални бројки со LCD display
FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets)
USB 1А за смартфон: заштита од прашина
21907

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBG

4699 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
3-band-EQ-1 RCA (2,5V)
FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit)
15 вертикални бројки со LCD display
FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets)
USB 1А за смартфон: заштита од прашина
21906

AVTO CD PIONEER MVH 08UBG

3590 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX/MOS-FET 50Wx4ch
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
3-band-EQ-1 RCA (2,5V)
FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit)
15 вертикални бројки со LCD display
FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets)
USB 1А за смартфон: заштита од прашина


18157