Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE ATCM730T

4990 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 735 W
Материјал на куќиште: Пластично
On/off копче/Син индикатор
Термостат: Аналоген/Сигурносен систем
Капацитет: 1.5L - 0.27L
Автоматско исклучување
Простор за сместување на кабелот
22416

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE TCM 330 B

1590 ден со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет на садот: 0.33L
Ротација: 360°
On/Off Копче
Kабел: 0.8m
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
24362

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE TCM 330 W

1590 ден со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет на садот: 0.33L
Ротација: 360°
On/Off Копче
Kабел: 0.8m
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
24482

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 200

1219 ден со ДДВ
Моќност: 800W
Капацитет на вода: 270ml
Kопче: On/off
Време на зовривање: 2 min
База: Kабел
Ергономска рачка на склопување
Куќиште: Нерѓосувачки челик

11839

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 201A ЦРВЕНО

990 ден со ДДВ
Моќност: 650W
Капацитет на вода: 270ml
Kопче: On/off
Време на зовривање: 2 min
База: Kабел
Куќиште: ABS пластика
11840

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 301 ИНОКС

1099 ден со ДДВ
Моќност 800W
Капацитет на вода 300 ml
Сад од нерѓосувачки челик
Копче за вклучување и исклучување

800034

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 302

629 ден со ДДВ
Моќност: 800-1000W
Капацитет на вода: 200 ml
Пластичен сад
Копче ON/OF
Скриен грејач
Лесен за употреба
База со кабел

26380