Се прикажуваат сите 24 резултати

Прикажи 9 24 36

ДРЖАЧ ЗА MOBILEN TELEFON NАТЕC ЕXТRЕМЕ МЕDIА

669 ден со ДДВ
Држач за мобилен телефон Изработка-пластика со вклучен магнет за држење
21544

ДРЖАЧ ЗА NОКIА

609 ден со ДДВ
Универзален држач за автомобил Боја-Жолто/црна
24316

ДРЖАЧ ЗА TV ELEKTRA EM 24-39

699 ден со ДДВ
Држач за телевизор
Elektra EM-32
Максимум VESA: 300x200mm
Погоден за тв екран: 24- 39
Материјал: Метал
Нерѓосувачки челик
Максимална носивост: 35 kg
22075

ДРЖАЧ ЗА TV ELEKTRA EMK 32-48

1829 ден со ДДВ
Погоден за: 32/48
VESA 400 × 400
Максимална носивост до 40 kg
Оддалеченост од ѕидот: 125-520 mm
Агол на ротација: 90 °C
Агол на навалување нагоре и надолу: 15°C
22077

ДРЖАЧ ЗА TV HA 1001

590 ден со ДДВ
Тип на држач: Подвижен
Погоден за: 13/32 Prime TV
Максимум VESA: 100 x 100mm
Максимална тежина: 10 kg
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна
25317

ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MS HOLDER C100

120 ден со ДДВ
Држач за мобилен телефон Материјал: висококвалитетен ABS, против гребење и паѓање Супер силен магнет Ефект на брусен метал Се фиксира на вентилацијата
803115

ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MS HOLDER C105

150 ден со ДДВ
Држач за мобилен телефон Супер леплив без траги Изработен од алуминиумска легура Отпорен на корозија
803116

ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MS HOLDER C300

429 ден со ДДВ
Практичен додаток за секој возач Овој модуларен уред се прилагодува Одговара на речиси секој паметен телефон Нуди можност за ротирање 360° Можете да го поставите брзо и лесно (фиксиран на вентилацијата) Неговата гумена конструкција спречува гребнатини на вашиот мобилен телефон
803114

ДРЖАЧ ЗА ТВ POWER LINE 22-43

390 ден со ДДВ
Тип на држач: Фиксен Носивост: 30 kg Профил: 45-105 cm Компатибилен за телевизори: 22″-43″ Едноставно монтирање Безбедна употреба со систем за заклучување
803313

ДРЖАЧ ЗА ТВ POWER LINE 39-65

490 ден со ДДВ
Тип на држач: Фиксен Носивост: 30 kg Профил: 45-115 cm Компатибилен за телевизори: 39″-65″ Едноставно монтирање Подесување: лево-десно/горе-долу Безбедна употреба со систем за заклучување
803314

КАМЕРА IMOU 2MP IPC-S21FAP(PoE)

3790 ден со ДДВ
Резолуција 2Mpx, 1/2,8" Прогресивен CMOS, H.265/H.264 Видео компресија до 20 fps стапка на слики 16x Дигитален зум, 2,8mm објектив Ноќно гледање (IR) до 30m Видно поле: 102°(H), 54°(V), 120°(D), PoE напојување Складирање NVR, 1x100Mbps Eth ernet порта, IP67 Вграден микрофон, детекција на движење Регион што може да се конфигурира Детекција на луѓе; ONVIF
803112

КАМЕРА IMOU BULLET 2 PRO 4MP IPC- F46FEP

5190 ден со ДДВ
Bullet 2 pro 4MP, целосна боја, 4 режими за ноќно гледање; резолуција 4 Mpx, 1/3" прогресивен CMOS, H.265/H.264, компресија на видео, брзина на слики до 25 fps; 16xДигитален зум, објектив 2,8mm, ноќно гледање (IR) до 30m, видно поле: 81°( H), 44°(V), 97°(D), DC12V, 2,4GHz Wi-Fi &1x100Mbps интернет порт, двојна антена, Micro SD до 256GB, IP67, Вграден микрофон и звучник, детекција на движење, човечко откривање, активна (вграден во центарот на вниманието и сирена од 110 dB), континуирано снимање (на MicroSD-картичката користена апликацијата Imou), Геофенцирање, управување преку Imou Life APP (iOS, Android)
803113

КАМЕРА IMOU CUE 2 2MP IPC-C22EP-D

1790 ден со ДДВ
IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D
1/2.7” 2MP Progressive CMO
2.8mm Fixed Lens
Field of View : 112°(H)
58°(V)
131°(D)
IEEE802.11b/g/n
H.265/H.264
16x Digital Zoom
Micro SD Card Slot (up to 256GB)
1080P Full HD следење во живо и
двонасочно аудио
802363

КАМЕРА IMOU RANGER 2 4MP-IPC A42P

2399 ден со ДДВ
Резолуција 4Mpx, 1/2,7" Прогресивен CMOS, ICR, H.265/H.264 видео компресија Брзина на слики до 25/30fps Објектив 3,6 mm Видно поле: 92°(H), 48°(V), 109°(D),355°Pan & -5~80° Навалување, ноќно гледање (IR) 10m, 2,4GHz Wi-Fi 1 x 100Mbps интернет порт, Micro SD до 256GB Микрофон/Звучник/Паметно следење Човечка детекција/Звучен аларм Апликација ImouLife APP (iOS, Android)
803110

КАМЕРА IMOU RANGER RC IPC-GK2CP-4COWR

2890 ден со ДДВ
Резолуција 4Mpx, 1/2,7" Прогресивен CMOS, ICR, H.265/H.264 видео компресија Брзина на слики до 25fps Објектив 3,6 mm Видно поле: 92°(H), 48°(V), 109°(D),355°Pan & -5~80° Навалување, ноќно гледање (IR) 10m, 2,4GHz Wi-Fi 1 x 100Mbps интернет порт, Micro SD до 256GB Микрофон/Звучник/Паметно следење Човечка детекција/Звучен аларм Апликација ImouLife APP (iOS, Android)
803111

РЕСИВЕР ANDROID SMART TV BOX LDK IV-519

3569 ден со ДДВ
CortexA7 RockchipRK3229 1.5GHz QuadCore
Google Android 5.1.1Lollipop OS
Рам: 2GB DDR3 RAM
Вградена меморија: 16GB
Поджува MicroSD(TF): Up to 32GB
Вградено Wi-Fi/Bluetooth 4.0
HDMI 2.0/USB Portx2/Micro USB
21007

РЕСИВЕР REDLINE T30

1400 ден со ДДВ
Дигитален терестеријал и кабелски приемник Chipset: GX6702/Flash: 64 М Конектори: 1xC/T2 тјунер; 2xUSB; 1xHDMI; 1xScart, LED дисплеј; RAM меморија: 1G DDRIII Панел: LED преден панел 110 mm Напојување: Надворешен 5V/1,5 A Додатоци: RCU (T3), 2xбатерија, 1M HDMI кабел SW поддршка WIFI (не вклучува додаток)
802797

САУНДБАР MS ECHO H500

1999 ден со ДДВ
Bluetooth 5.0 TWS / Опсег 10m
Внатрешни магнет.звучници 4х2 двоканални
Вкупна моќност 10W
Фреквенција 70Hz ~ 18KHz
Вградена бате. 3.7V-2200mAh/Полнење 3h
MicroSD/USB 32GB/USB2.0/AUX/LED дисплеј
Часовник/ Аларм/ Контрола на звукот

800697

САУНДБАР TCL TS 5010

10999 ден со ДДВ
Максимална моќност: 230W
Ниво на притисок на звук: 100dB
Индикатор/Екран Led/Канали 2.1 CH
Идеално за 43" телевизори и поголеми
Индикатор на 5 единечни LED диоди
Безжичен сабвуфер за дополнителен бас
25653

СЕТ ТОП БОКС ЗА IPTV ANDROID CHIP&DALE

3599 ден со ДДВ
Plum IPTV/Платформа: IOS и Android (може да работи и на ТВ Уред) Премотување на содржина до 1 недела назад, Електронски ТВ Водич за програмата, Отвара канал во милисекунди, Работи и на десктоп компјутер, Работи со секој интернет, Може да се гледа низ цела Македонија
803189

СМАРТ ТВ АНДРОИД БОКС FUEGO X96-MATE-32G

3069 ден со ДДВ
Оперативен систем: Android 10.0 Процесор: Quad Core ARM Cortex A53 Графика: G31 OPenGL3.2 Меморија: 32GB / 4GB Wifi: IEEE 802.11 b/g/n/ac 1xHDMI/1xAV OUT/2xUSB 1xIR Reciver/1xTF CARD
802504

СМАРТ ТВ АНДРОИД БОКС- MI BOX S (2GEN)

4490 ден со ДДВ
Резолуција: 4K (3840 x 2160)
Оперативен систем : Android 8.1
Процесор: Cortex-A53 Quad-core 64bit
Графика: Mali-450
RAM: 2GB DDR3/Меморија: 8GB eMMC
HDMI2.0a:1/USB2.0:1/Bluetooth: 4.2
Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz
800818

СОБНА АНТЕНА ISКRА 2235-10

1190 ден со ДДВ
Канали (фреквенции):
FM & VHF Ch. 1-12 (40-230 MHz)
UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)
Број на елементи: 3
Максимално излезно ниво: 95 dBμV
Отпорност: 75 Ohm
Напојување: AC 220V
50 Hz

15806