Се прикажуваат сите 23 резултати

Прикажи 9 24 36

DVD SАRАUND PHILIPS HTB 3510-12

7500 ден со ДДВ
Mоќност: 1000 W/Напојување: 220-240 V
Централен звучник 1 х 166 W/150–20000 Hz
Сателитски звучници 4x166W/150–20000Hz
1 x 3 Вуфер со целосен опсег 20-150 Hz
Брзина на битови на MP3: 32-320 kbps
HDMIx1 1.4,USBx1 2.0,LAN (RJ-45)x1
Далечински управувач

13420

KАМЕРА IMOU BULLET 2C 2MP IPC-F22P-D

2590 ден со ДДВ
Bullet 2C
resolution 2Mpx
1/2.8" progressive
CMOS
H.265/H.264
video compression
25
fps frame rate
16xDigital Zoom
2.8mm lens

night vision (IR) up to 30m
field of view:
102°(H)
54°(V)
120°(D)
DC12V2,4GHz Wi-
Fi & 1x100Mbps Ethernet Port
Micro SD up to
256GB
IP67
built-in Mic
Motion Detection

Human Detection; Continuous Recording 

Geofencing
management via the Imou Life
APP (iOS
Android)

802364

ДРЖАЧ ЗА MOBILEN TELEFON NАТЕC ЕXТRЕМЕ МЕDIА

650 ден со ДДВ
Држач за мобилен телефон Изработка-пластика со вклучен магнет за држење
21544

ДРЖАЧ ЗА NОКIА

590 ден со ДДВ
Универзален држач за автомобил Боја-Жолто/црна
24316

ДРЖАЧ ЗА TV DT 1432 LOBOD MAX200X200

390 ден со ДДВ
Тип на држач: Фиксен
Погоден за: 14/32 Prime TV
Максимум VESA: 200x200mm
Максимална тежина: 25 kg
Навалување напред/назад: 10°C
Лесна монтажа
Боја: Црна
25435

ДРЖАЧ ЗА TV ELEKTRA EM 24-39

699 ден со ДДВ
Држач за телевизор
Elektra EM-32
Максимум VESA: 300x200mm
Погоден за тв екран: 24- 39
Материјал: Метал
Нерѓосувачки челик
Максимална носивост: 35 kg
22075

ДРЖАЧ ЗА TV ELEKTRA EMK 32-48

1790 ден со ДДВ
Погоден за: 32/48
VESA 400 × 400
Максимална носивост до 40 kg
Оддалеченост од ѕидот: 125-520 mm
Агол на ротација: 90 °C
Агол на навалување нагоре и надолу: 15°C
22077

ДРЖАЧ ЗА TV HA 1001

590 ден со ДДВ
Тип на држач: Подвижен
Погоден за: 13/32 Prime TV
Максимум VESA: 100 x 100mm
Максимална тежина: 10 kg
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна
25317

ДРЖАЧ ЗА ТАБЛЕТ ЗА ВО АВТОМОБИЛ УНИВЕРЗАЛЕН

370 ден со ДДВ
Монтирајте го вашиот ipad,таблет
мобилен
Додека сте на пат
дома или на работа.
Флексибилниот држач
Може да се прилагоди на кој било агол
Лесно се отстранува
18992

ДРЖАЧ ЗА ТВ ЕЛЕКТРА ЕМ 40-48

899 ден со ДДВ
Погоден за: 25/48 Prime TV
Максимум VESA: 400 x 400mm
Максимална тежина: 45 kg
Материјал: Ладно валан челик
Оддалеченост од ѕидот: 68mm
Боја: Црна
22076

КАМЕРА IMOU CUE 2 2MP IPC-C22EP-D

1590 ден со ДДВ
IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D
1/2.7” 2MP Progressive CMO
2.8mm Fixed Lens
Field of View : 112°(H)
58°(V)
131°(D)
IEEE802.11b/g/n
H.265/H.264
16x Digital Zoom
Micro SD Card Slot (up to 256GB)
1080P Full HD следење во живо и
двонасочно аудио
802363

КАМЕРА ВНАТРЕШНА RANGER PRO 2MP IPC-A26HP-V2

4299 ден со ДДВ
Прогресивен CMOS од 1/2.7″
2 MP (1920 x 1080)
Ноќно гледање: 10m (33ft) растојание
Фиксна леќа од 3.6 mm
Поле на гледање: 89°(В),48°(V),107°(D)
Ниво-навалување: Од 0°–355° од 0°–90°

800441

РЕСИВЕР ANDROID SMART TV BOX LDK IV-519

3490 ден со ДДВ
CortexA7 RockchipRK3229 1.5GHz QuadCore
Google Android 5.1.1Lollipop OS
Рам: 2GB DDR3 RAM
Вградена меморија: 16GB
Поджува MicroSD(TF): Up to 32GB
Вградено Wi-Fi/Bluetooth 4.0
HDMI 2.0/USB Portx2/Micro USB
21007

РЕСИВЕР AZUL EE38 DVB-T

1200 ден со ДДВ
Flash 4M integrated in the Chipset
Tuner RT850
75Ohm
-85 ~ -25Dbm
512M DDR2 memory integrated in the Chipset
USB Port 1 x USB 2.0 port
RF IN DVB-T / T2 & C signal input
HD OUT HDTV signal output for HDTV TV
SCART signal output for TV with SCART


26390

РЕСИВЕР NET 500T2

1200 ден со ДДВ
Full HD со HDTV канали
HDMI излез/RCA излез/RF влез/излез
USB порт/S/PDIF/AV SCART излез
Автоматско пребарување на канали
Вграден медиа плеер
Потрошувачка на енергија: 8W
Влезен напон: 220 – 240V
18324

САУНДБАР MS ECHO H500

1990 ден со ДДВ
Bluetooth 5.0 TWS / Опсег 10m
Внатрешни магнет.звучници 4х2 двоканални
Вкупна моќност 10W
Фреквенција 70Hz ~ 18KHz
Вградена бате. 3.7V-2200mAh/Полнење 3h
MicroSD/USB 32GB/USB2.0/AUX/LED дисплеј
Часовник/ Аларм/ Контрола на звукот

800697

САУНДБАР TCL TS 5010

10989 ден со ДДВ
Максимална моќност: 230W
Ниво на притисок на звук: 100dB
Индикатор/Екран Led/Канали 2.1 CH
Идеално за 43" телевизори и поголеми
Индикатор на 5 единечни LED диоди
Безжичен сабвуфер за дополнителен бас
25653

СОБНА АНТЕНА DVBTV25

349 ден со ДДВ
Mетален прстен вграден во основата
Прием на сигнали: VHF/UHF
Антенски конектор од 75 ohm
Опсег на фреквенции: 174-230 Mhz;
UHF: 470-862 Mhz
Должина на поврзување: прибл. 1.5 m
801697

СОБНА АНТЕНА ISKRA 2235-06

1150 ден со ДДВ
Дигитална собна антена
Фреквенција 47-230 MHz
Максимум 36 dB
Папојување AC 230V
DC 12V

3322

СОБНА АНТЕНА ISKRA 2235-07

1150 ден со ДДВ
Дигитална собна антена
Фреквенција 47-230 MHz
Максимум 36 dB
Папојување AC 230V
DC 12V3323

УНИВЕРЗАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ТАБЛЕТ X TREMERR PAD X2P

439 ден со ДДВ
Универзален држач за таблет,
Компактен со можност за преклопување,
Гумени завршни делови
за подобро вклопување
13984