Се прикажува 1–24 од 41 резултат

Прикажи 9 24 36

ПРАВОСМУКАЛКА MAX SLIM

2099 ден со ДДВ

Рачна правосмукалка MAX SLIM
Моќност на моторот: 800 W
Усисна моќ: 1700 W
Сад за прав со капацитет 2l
Ергомомска рачка
Филтер кој се мие
Кука за складирање на кабел
Складирање во исправена положба

ПРАВОСМУКАЛКА MAX DOMINO W006R

3290 ден со ДДВ
Моќност: 2000W Должина на кабел: 5m Контрола на брзината: Електронска Телескопска цевка: Нерѓосувачки челик Филтер: Сунѓерест филтер Додатоци: 3 Платнена кеса

ПРАВОСМУКАЛКА MAX VC 777 D

3490 ден со ДДВ
Моќност:2200W Електонска контрола на брзината Хепа филтер Нивоа на филтрација:6 Хромирана телескопска цевка Црево со рачка со механичка контрола на јачината Голема четка за под Платнена кеса со капацитет:4,5L Индикатор за полна ќеса Автоматско собирање на кабелот Кабел: 5м Работен опсег: 8м

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA BORA 4000

5990 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 2.400 W Моќ на всисување: 300 W Тип на правосмукалка: Воден филтер Тип на цевка: Телескопска Намотување на кабелот Силиконско црево HEPA филтер Кабел: 6м Бучавост: 86 dB

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA BORA 5000 сина

6990 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 2.400 W Моќ на всисување: 300 W Тип на правосмукалка: Воден филтер Тип на цевка: Телескопска Намотување на кабелот Силиконско црево HEPA филтер Кабел: 6м Бучавост: 81 dB

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA BORA 5000 ЦРВЕНА

6990 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 2.400 W Моќ на всисување: 300 W Тип на правосмукалка: Воден филтер Тип на цевка: Телескопска Намотување на кабелот Силиконско црево HEPA филтер Кабел: 6м Бучавост: 81 dB

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA HIDRA REIN

7990 ден со ДДВ
Метална телескопска цевка Црево должина од 2 метри Усисна моќност 2400W Моќност на пумпата 20W Капацитет на пумпата 10ml/s Резервоар за вода 4L Резервоар на правосмукалката 9L Метална телескопска цевка Турбо четка четки за мокро чистење Тип: Cylinder vacuum Тип на чистење: Мокро Тип на складирање (прашина): Без вреќа Боја на производот: Black,Red,Transparent Тип на цевка: Telescopic Материјал на цевки: Plastic Филтрирање на воздухот: HEPA Метод на сепарација на нечистотијата: Aqua filtering Површини за чистење: Цврст под HEPA класа: HEPA 13

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA HYDRA RAIN PLUS

9999 ден со ДДВ
Метална телескопска цевка Црево должина од 2 метри Усисна моќност 330W Моќност на пумпата 20W Капацитет на пумпата 10ml/s Резервоар за вода 4L Резервоар на правосмукалката 9L Метална телескопска цевка Турбо четка
четки за мокро чистење Тип: Cylinder vacuum Тип на чистење: Мокро Тип на складирање (прашина): Без вреќа Боја на производот: Black,Red,Transparent Тип на цевка: Telescopic Материјал на цевки: Plastic Филтрирање на воздухот: HEPA Метод на сепарација на нечистотијата: Aqua filtering Површини за чистење: Цврст под HEPA класа: HEPA 13

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA MERLIN PRO PLAVA

2490 ден со ДДВ

Енергетска класа А
Моќност 1000 W
Хепа филтер
Транспарентен контејнер за прашина
Четка за чистење
Ергономски дизајн
Продолжни цевки
Цевка со тесен врв
Четка за завеси
Додаток за чистење седишта

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA MERLIN PRO ЦРВЕНА

2490 ден со ДДВ
Енергетска класа А Моќност 1000 W Хепа филтер Транспарентен контејнер за прашина Четка за чистење Ергономски дизајн Продолжни цевки Цевка со тесен врв Четка за завеси Додаток за чистење седишта

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA TRIA ВИОЛЕТОВА

2590 ден со ДДВ
Моќност: 850 W Енергетска класа: Б Патентирана рачка за преклопување Патентирана прилагодлива телескопска цевка Систем за вшмукување со 3 точки Сад за прав
едноставен за чистење Двоен филтер Хепа 13 и микро филтер Ниво на бучава (dB) 80 Кабел: 6m Опсег: 7m Кука за складирање на кабел

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA TRIA ЦРВЕНА

2999 ден со ДДВ
Моќност: 850W Енергетска класа: Б Патентирана рачка за преклопување Патентирана прилагодлива телескопска цевка Систем за вшмукување со 3 точки Сад за прав
едноставен за чистење Двоен филтер Хепа 13 и микро филтер Ниво на бучава (dB) 80 Кабел: 6m Опсег: 7m Кука за складирање на кабел

ПРАВОСМУКАЛКА BOCSH BSG6B112

4999 ден со ДДВ
Mоќност: 2.200 W Моќ на всисување: 400 W ХЕПА филтер Капацитет на кесата: 4l Телескопска цевка Намотување на кабелот Кабел: 6m

ПРАВОСМУКАЛКА BOSCH BGL3B110

4999 ден со ДДВ
Еко мотор со моќност: 650w Одговара на мотор од 2200W Вреќичка: 4L Индикатор за полна кеса Метална телескопска цевка Електронска контрола Автоматско враќање на кабел Должина на кабел 7м

ПРАВОСМУКАЛКА BOSCH BGL3B210

5190 ден со ДДВ
Моќност: 2400w Моќ на всисување: 450 W Вреќичка: 4L ХЕПА филтер Телескопска цевка Електронска контрола Намотување на кабелот Должина на кабел 6м

ПРАВОСМУКАЛКА ELEKTRA EFK 150 DB

3990 ден со ДДВ
Моќност:1600W Усисна моќ:300W Капацитет на садот: 2L Индикатор за полн сад Кабел: 4,5m Циклонска технологија Хепа филтер

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE SVC 216 FGD

5850 ден со ДДВ
Пластичен сад Безжична употреба Трајност на батеријата: 60 мин. Број на додатоци: 2 Моторизирана папуча Проток на воздух: 12 L/s Хепа филтер Контролно светло за полнење на батерија Време на полнење: 6 h Индикатор за наполнета батерија 2 во 1 Управувачка локација: Контрола на апаратот Рачно SoftStart тивко палење на моторот Додатоци: 2 LED Осветлување Број на тркала: 4 Гумирани тркалца За суво чистење Бучност: 78 dB(A)re1pW Номинална моќност: 21,6 V Димензии (ШxВxД): 26x118x17 cm Нето тежина на апаратот: 2,5 kg

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VC 1821 PSWBU

3599 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W Моќ на всисување: 360 W DELTA POWER Со вреќичка 3 Литри Материјал на цевката: Метал Телескопска цевка 1 Хепа филтер

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VC 1901 GACRCY

4489 ден со ДДВ
Универзална четка Волумен на садот за прашина: 2,2 l Дијаметар на цевката: 32 mm Материјал на цевката: Хромирана Управувачка локација: Контрола на апаратот Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување SoftStart тивко палење на моторот Додатоци: 2 Намотување на кабелот Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m Исправено или хоризонтално Додаток за оставање на цевката Број на тркала: 3 Гумирани тркалца Заштита од прегревање За суво чистење Тип на цевка: Телескопска Боја: Боја Црвена Потрошувачка на електрична енергија kWh/год.: 56,7 kWh Должина на приклучен кабел: 7,0 m Бучност: 84 dB(A)re1pW Димензии (ШxВxД): 26,6 × 36,7 × 30,5 cm Приклучна моќ: 1.900 W

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VC 2021 PSBKBU

4590 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 2.000 W Со вреќичка За суво чистење Број на додатоци: 1 Универзална четка Проток на воздух: 39 L/s Волумен на вреќичката: 3 l Тип на цевка: Телескопска Дијаметар на цевката: 32 mm Должина на телескопската цевка: 80 cm Материјал на цевката: Метал 1 Хепа филтер Управувачка локација: Контрола на апаратот Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот SoftStart тивко палење на моторот Индикатор за полна вреќичка Хартиени вреќи за прашина: 1 Број на текстилни вреќички: 1 Додатоци: 1 Намотување на кабелот Голем досег (кабел
црево и цевка): 14 m Исправено или хоризонтално Додаток за оставање на цевката Број на тркала: 3 Гумирани тркалца Боја: Црна Должина на приклучен кабел: 5 m Максимална моќност на моторот: 2.000 W Димензии (ШxВxД): 44 × 30,5 × 24,5 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 50 × 36,5 × 29 cm Нето тежина на апаратот: 4,9 kg Бруто тежина на апаратот: 7,4 kg

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VC 2221 PSBKR

4990 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 2.200 W Моќ на всисување: 420 W Волумен на вреќичката: 3 l Должина на кабел: 5.0 m Tелескопска цевка: 80 cm; Хепа филтер SoftStart тивко палење на моторот Димензии (ШxВxД): 44 × 30.5 × 24.5 cm

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VC 2303 SPRCY

6250 ден со ДДВ
Моќност: 2300 W Со канистер SUPRA POWER Моќ на всисување: 400 W Волумен на садот за прашина: 1.7 Литри Мотор SOFT START Употреба суво чистење Хепа филтер 2 Ниво на филтрација: 9 Цевка: Алуминиум Универзална четка + 3 додатни наставки Радиус-Опсег: 9 m Сиво-Црвена

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VC 2321 GPLW

5595 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 2.300 W Со вреќичка За суво чистење Број на додатоци: 3 XpandZone четка Проток на воздух: 42 L/s Волумен на вреќичката: 3 l Тип на цевка: Телескопска Дијаметар на цевката: 35 mm Должина на телескопската цевка: 90 cm Материјал на цевката: Алуминиум 1 Хепа филтер Управувачка локација: Контрола на апаратот Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување SoftStart тивко палење на моторот Индикатор за полна вреќичка Број на текстилни вреќички: 1 Додатоци: 3 Заштита на куќиштето (Active Bumper) Гумена рачка Намотување на кабелот Голем досег (кабел
црево и цевка): 8 m Исправено или хоризонтално Додаток за оставање на цевката Број на тркала: 3 Гумирани тркалца Заштита од прегревање Боја: Бела Должина на приклучен кабел: 6 m Максимална моќност на моторот: 2.300 W G FORCE Димензии (ШxВxД): 43,3 × 27,7 × 31 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57,5 × 32,5 × 32,5 cm Нето тежина на апаратот: 5,8 kg Бруто тежина на апаратот: 9 kg

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VCEB 01 GAWWF

7790 ден со ДДВ
Моќност: 800 W Водена филтрација Суво чистење Волумен на садот за прашина: 3 l Должина на телескопската цевка: 90 cm Телескопска цевка: Алуминиум Заштита од прегревање