Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 DYSON V12 DETECT SLIM ABSOLUTE

46929 ден со ДДВ
Циклонска технологија: 11 циклони Laser Slim Fluffy глава за чистење со чешел против заплеткување До 125.000 вртежи во минута Капацитет на контејнерот: 0.38 L Време на полнење: 4 часа Максимално траење на батеријата 60 мин.
802627

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 GORENJE SVC 144 FBK

Original price was: 8990 ден.Current price is: 7990 ден. со ДДВ
Правосмукалка за суво чистење 14.4V Безжична употреба: 38 мин. Проток на воздух: 11.5 L/s Индикатор/LED Осветлување Хепа филтер/SoftStart тивок мотор Батерии: Литиум-јон/Полнење: 6 h Ел. турбо четка/Моторизирана папуча
802410

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 MAX SVC 1060 B

2390 ден со ДДВ
Правосмукалка 2 во 1 Mоќност: 600W/Бучава: 80db Капацитет на садот: 0,8l Циклонски систем Двоен систем за филтрирање Хепа филтер што може да се пере Должина на кабел: 5 m  
801930

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 MAX SVC 1060 P

2299 ден со ДДВ
Правосмукалка 2 во 1 Mоќност: 600W/Бучава: 80db Капацитет на садот: 0,8l Циклонски систем Двоен систем за филтрирање Хепа филтер што може да се пере Должина на кабел: 5 m  
801931

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 SAMSUNG JET 60 TURBO VS15A6031R1/GE

15199 ден со ДДВ
Максимална потрошувачка на енергија: 410 W Моќ на вшмукување: 150 W/Напојување: 21,6 V Време на користење: 5-40 мин. Вид на собирање прашина: Мулти циклон Капацитет за собирање прашина: 0,8 L Батерија што се вади: Литиум-јон Полнач 2 во 1 (носач на ѕид) Главна Jet Fit четка +2 додатоци
803236

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 SEVERIN HV 7152

8090 ден со ДДВ
Моќност: 120 W Литиум-јонска батерија: 22.2 V Tраење на батеријата: 40 минути Капацитет на садот за прав: 0,5L Електрична четка со LED осветлување База за полнење со ѕиден носач Тивко работење: 75 dB Тежина: 1,5 kg
803386

СТИК ЧИСТАЧ НА ПАРЕА GORENJE SC1200W

4999 ден со ДДВ
Приклучна моќност: 1200 W
Резервоар за вода: 350 ml
Копче за вклучување: On/Off
Пластично куќиште/Крпа за чистење
Регулатор/ЛЕД индикатор
Простор за сместување на 5 m кабел
Висина на производот: 1130 mm
Нето тежина на апаратот: 1.9 kg
800326