Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

КУЈНСКИ РОБОТ GORENJE MMC 1500 PS (BF)

9990 ден со ДДВ
Кујнски робот моќност: 1500 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот: 7 l/ Број на брзини за лесно ракување: 8 On/off копче/Автоматска ротација Додатоци за мешање, матење, месење: 3 Заштита од прегревање/Сигурносен прекинувач
803610

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУЈНСКИ РОБОТ ADLER AD 4426b

5490 ден со ДДВ
Планетарно движење на мешање Кујнски робот моќност: 1200 W Капацитет на садот: 3 l Број на брзини за лесно ракување: 6 On-off копче/Автоматска ротација Додатоци за мешање, матење, месење: 3 Заштита од прегревање/Сигурносен прекинувач
803554

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУЈНСКИ РОБОТ GORENJE MMC700W

8969 ден со ДДВ
Кујнски робот моќност: 700 W Капацитет на садот: 4 l/3D мешање AC мотор за сигурно работење Број на брзини за лесно ракување: 6 On/off копче/Автоматска ротација Додатоци за мешање, матење, месење: 3 Заштита од прегревање/Сигурносен прекинувач
21848

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУЈНСКИ РОБОТ SEVERIN KM 3886 – O

Original price was: 16750 ден.Current price is: 14238 ден. со ДДВ
Планетарно движење на мешање Кујнски робот моќност: 800 W Капацитет на садот: 4,5 l Електронска контрола за промена на брзината Додатоци за мешање, матење, месење: 3 Заштитен капак против прскање Заштита од прегревање Автоматска ротација
23342