ИЗДВОЕНИ
IT опрема
  • IT опрема
  • Аудио системи и опрема
  • Велосипеди

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 05

699 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 09

569 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

ЏОЕСТИК BLUETOOTH SBOX GP 2024

1990 ден со ДДВ
WiFi Bluetooth контролер Батерија од 350 mAh Време на полнење: 2h Време на користење: 5h Копчиња: 4 / Џојстик: 2 Подржува: Android 3.0+/IOS 9.3.2+ Kомпатибилност: Sbox/PC/Android/iOS

ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15

27490 ден со ДДВ
Екран: 15.6" HD Ready Резолуција: 1366x768 Процесор: i3-1005G1,1.2 GHz (3.4 GHz)4MB Графичка картичка: Intelreg UHD Рам: 4 GB DDR4 Хард диск: 1TB Аудио: 1x3.5mm/SDRJ-45 (LAN)/HDMI

МИНИ PC АSUS Vivo PC PN40

11490 ден со ДДВ
Процесор: Celeron N4000
Меморија: 4GB
Хард Диск: 64 GB eMMC
Графика: Intel HD GraphicsG
WirelessLAN/LAN/BT/1xUSB 2.0/ 2xUSB 3.0/1xUSB-C/HDMI

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

21990 ден со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz) Графичка картичка: AMD Radeon 530 Рам: 4 GB DDR4 SDRAM Хард диск: 256 GB SSD Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB

ЛАПТОП LENOVO IP3 15ARE05 81W4002SRM

23690 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD Ryzen 3 4300U 4C/4T/2.7/3.7GHz/2MBL2/4MBL3 Графичка картичка:Integrated AMD Radeon Рам: 4GB Soldered DDR4-2666 HDD:256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА AT PRIME R3

21790 ден со ДДВ

Компјутерска конфигурација: AT PRIME R3
Куќиште: MS RAIDER M315
Матична плоча: ASUS PRIME B450M
Процесор: AMD RYZEN3 4300GE
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ
Хард Диск: SSD 480GB 2.5" SATA
Напојување: 500W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА AT GAMER G6 GTX1050Ti

31598 ден со ДДВ

Компјутерска конфигурација: AT GAMER G6 GTX1050Ti
Куќиште: MS IRON GAMING
Матична плоча: H470M
Процесор: INTEL PENTIUM G6400
Графичка картица: ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ
Хард Диск: SSD 240GB 2.5" SATA/1TB 3.5" SATA
Напојување: 500W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 21/MSGW AT G6405 256GB

14990 ден со ДДВ
Матична плоча: PRIME H410M Процесор: Intel PENTIUM G6405 Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ SSD 256GB PCIE M.2 2280 NVME Kуќиште: MS ELEMENT S100 MINI Напојување: 500W

ПРОДУКТИ НА ПОПУСТ

НАЈПРОДАВАНИ

Најнови
Електрични грејни тела
  • Електрични грејни тела
  • Апарати за домаќинство
  • Апарати за нега

КОНВЕКТОР LOBOD LD 2500

2790 ден со ДДВ
Електрична конвектор греалка Вкупна моќност: 2500W 2 нивоа на моќност: 1250W + 1250W Напон: 2250-240V/50-60Hz Можност за монтирање на ѕид Подесувачки термостат Заштита од прегревање

КОНВЕКТОР VAILANT VER 100-3

4790 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Термостат
Идеален за домашна употреба
Дозволена монтажа во купатила
IP24 заштита од капки вода
Не го суши воздухот!
Димензии на конвекторот во см 43х42х8,5

КОНВЕКТОР BOCSH TRONIC 1500 EC 1500-1 WI

5099 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x620x400mm
Тежина:4,2kg

КОНВЕКТОР BOSCH TRONIC 1000 EC 2000-1 WI

5699 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x822x400mm
Тежина:5,5kg

КОНВЕКТОР BOSCH TRONIC 1000 EC 1000-1 WI

4699 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x550x400mm
Тежина:3,8kg

КВАРЦНА ГРЕАЛКА LEOV KG 1

1690 ден со ДДВ
Моќност: 3850КW
Тежина: 7.5kg
Димензии во mm 580x670x100
ПОСЕТЕТЕ ГИ

Нашите локации во Аеродром, Маџари и Ѓорче Петров

НОВОСТИ