Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

КУЛЕР MSI FREEZE A300 ARGB

390 ден со ДДВ
Димензии: 120х120х25mm Рамка со 7 перки LED боја: надворешен прстен и внатрешен Осветлување: Rainbow Број на LED светла: 8 внатрешни, 12 странични Работен напон: 5V-13, 2V Брзина: 1000RPM ± 10% Конектор: PH-6P L =500 mm