Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР СЕТ ADLER AD 4605

1599 ден со ДДВ
Моќност:200W
Сечила од нерѓосувачки челик
Брзини:2
Практичен прекинувач
Отстранлива рачка
Сет со кој што може лесно да се подготват најразлични каши,сосови,шејкови,супи итн.
Додатоци: -сецко:500ml
-маталка и -чаша-мерилка:700ml

БЛЕНДЕР СЕТ SEVERIN 3798

2499 ден со ДДВ
Моќност:600W
Контрола на брзина
Турбо функција
Вртежи:13000min.
Отстранлив додаток за блендирање
Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
Сечило изработено од нерѓосувачки челик
Лесно чистење
Лесно подготвување на сосови,супи,шејкови,пијалоци,коктели
Кука за закачување
Додатоци:сецко,маталка,чаша-мерилка со капак
Боја:бела