Се прикажуваат 1–24 од 36 резултати

Прикажи 9 24 36

ПАТЕН ФЕН ADLER AD 2220

599 ден со ДДВ
Моќност: 1400W
2 контролни брзини
2 температурни нивоа
Насочувач
Рачка на склопување
Мала бучава
Модерен дизајн
Кука за закачување

ПАТЕН ФЕН ADLER AD 2222

639 ден со ДДВ
Моќност: 1200W
2 контролни брзини
Модерен дизајн
Рачка на склопување
Кука за закачување

ПАТЕН ФЕН ADLER AD 223 ПЛАВ

639 ден со ДДВ
Моќност: 1300W
2 контролни брзини
Модерен дизајн
Рачка на склопување
Мала бучавост

ПАТЕН ФЕН ADLER AD 223 РОЗЕВ

669 ден со ДДВ
Моќност: 1300W
2 контролни брзини
Модерен дизајн
Рачка на склопување
Мала бучавост

ПАТЕН ФЕН ADLER AD 2231

799 ден со ДДВ
Моќност: 1600W
2 контролни брзини
Функција на ладен воздух
Рачка на склопување
Модерн дизајн

ПАТЕН ФЕН ADLER AD 2247

599 ден со ДДВ
Моќност 1400W
Температурни нивоа 2
Концентратор
Тивок режим на работа
Кука за закачување

ПАТЕН ФЕН ADLER AD 2251

709 ден со ДДВ
Моќност: 1400 W Интегриран контролен прекинувач Поставки за брзина на воздухот: 2 Поставки за температура: 2 Рачка со преклопување Должина на кабел: 173 cm Концентратор: за обликување со ладен воздух

ПАТЕН ФЕН REMINGTON D 2400

1290 ден со ДДВ
Моќност: 1400W
2 брзини
2 температури
Заштита од прегревање
Насочувач на воздух
Решетка за излез на воздух
Кука за закачување
2м кабел
Боја: црно/сива

ПАТЕН ФЕН SEVERIN HT 0152

559 ден со ДДВ
Моќност:1200W
2 брзини
Концентратор
Рачка на склопување
Јамка за закачување
Боја: бела /виолетова

СЕТ ФЕН И ПЕГЛА ЗА КОСА GORENJE HTS 03 BG

1650 ден со ДДВ
Пегла: Moжност за закачување
Заклучување
Материјал на плочките: керамички плочки
Должина на плочките: 72mm
Едноставна механичка контрола Фен
Моќност: 1.200W
Регулација на брзината: 2
Број на температурни нивоа: 2
Рачка На преклоп
Куќиште: Пластично
Бучност: 71,5 dBAre1pW

ФЕН ADLER AD 2239

1239 ден со ДДВ
Моќност: 2000 W 2 контролни брзини 2 температурни нивоа Декоративен LED елемент Копче за ладен воздух Концентратор Дифузор Модерен дизајн Рачка на склопување Кука за закачување

ФЕН ADLER AD 2218

879 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
2 контролни брзини
3 температурни нивоа
Копче за ладен воздух
Насочувач
Кука за закачување
Нов модерен дизајн
Отстранлив филтер

ФЕН ADLER AD 2219

639 ден со ДДВ
Моќност: 1250W
2 контролни брзини
3 температурни нивоа
Копче за ладен воздух
Насочувач
Кука за закачување
Нов модерен дизајн
Отстранлив филтер

ФЕН ADLER AD 2221

999 ден со ДДВ
Моќност: 1600W
Функција за ладен воздух
2 температури
2 подесувања за брзина
Модерен дизајн
Преклопна рачка
Kука за закачување на фенот

ФЕН ADLER AD 2225

1149 ден со ДДВ
Моќност: 1200W
2 контролни брзини
2 температурни нивоа
Модерен дизајн
Гумирана рачка на склопување
Кука за закачување

ФЕН ADLER AD 2244

1399 ден со ДДВ

Моќност: 2000W
Брзини:2
Температури:3
Независна контрола на температурата и протокот на воздух
Функција за ладен воздух
ION функција
Вклучени се концентратор и дифузор
Кабел: 3m

ФЕН ADLER AD 2246

1299 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
2 нивоа на моќ
3 подесувања на температура
Концентратор
Низок шум
Kука за закачување на фенот

ФЕН ADLER AD 2248

1359 ден со ДДВ
Моќност: 2400W
Брзни:2
Температури:3
Дифузер
ION функција со прекинувач и контролна ламба

ФЕН ADLER AD 2252

1559 ден со ДДВ
Mоќност: 1600W Tемпературни нивоа:2 Брзини:2 Автоматски прекинувач кога фенот се става на базата на држачот Отстранлив влезен филтер за воздух за лесно чистење Продолжен спирален кабел до 1.60м Додатоци: држач за на ѕид

ФЕН BOSCH PHD 6160

1990 ден со ДДВ
Моќност: 1200W
Температурни нивоа:2
Брзини:2
Ладен воздух за фиксирање на фризурата
Јонска функција
Лед индикатор за функцијата која ја употребувате
Дифузер
Усмерувач на воздух
Заштита од прегревање
Отстранлив филтер
Кука за закачување
Безбедносно исклучување

ФЕН DYSON SUPERSONIC BLACK/PURPLE HD03

29450 ден со ДДВ
Ултра брзо сушење Направено во САД Номинална моќ 1600W 4 прецизни нагодувања на топлината 3 прецизни нагодувања на брзината Технологија за заштита од топлина Магнетски додатоци Dyson за мазнење

ФЕН GORENJE HD 203 BK

1790 ден со ДДВ
Дополнителна нега со јонизатор
Филтер кој се отстранува
Moжност за закачување
Едноставна механичка контрола
Регулација на брзината: 2
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Боја: Црна
Куќиште: Пластично
Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба
Приклучна моќ: 2.000 W
Бучност: 78 dB(A)re1pW
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Должина на приклучен кабел: 1,8 m
Димензии (ШxВxД): 22 × 28,5 × 8,5 cm

ФЕН GORENJE HD 213 GG

1299 ден со ДДВ
Дополнителна нега со јонизатор
Филтер кој се отстранува
Moжност за закачување
Едноставна механичка контрола
Регулација на брзината: 3
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Куќиште: Пластично
Моќност: 2.100W
МоќностV: 220-240 V
Должина на приклучен кабел: 2 m
Димензии (ШxВxД): 17,5x29x9cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,5x29x9,5cm

ФЕН GORENJE HD 215 PR

2190 ден со ДДВ
Дополнителна нега со јонизатор
Копче за ладен воздух
Филтер кој се отстранува
Moжност за закачување
Едноставна механичка контрола
Регулација на брзината: Континуирано
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Куќиште: Пластично
Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба
Приклучна моќ: 2.200 W
Бучност: 74 dB(A)re1pW
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Должина на приклучен кабел: 1,8 m
Димензии (ШxВxД): 22 × 28,5 × 8,5 cm