Се прикажуваат 1–24 од 50 резултати

Прикажи 9 24 36

ДУПЧАЛКА 2100В ПОЊЏ119

27990 ден со ДДВ
Напон 230V-50Hz
Моќ 2100W
Брзина 100-250 вртежи во минута
950-1950 потези во минута
Кабел 4м H07RN-F 2x1.5mm sup2,

КЛЕШТИ 150ММ-6 ВТ15109

320 ден со ДДВ
Големина 150mm/6
Материјал: стврднат Хром ванадиум челик