Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ОТРСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА MAX LR03-02

329 ден со ДДВ
Модел: LR03-2 Моќност: 3 W Материјал: Висококвалитетна пластика Нерѓосувачки челичен нож Снабдување: 2*АА батерии (не вклучени) Номинален напон: 1,5 VDC Нето тежина: 130 gr Боја: Сина
803138

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА AD 9616

629 ден со ДДВ
Работна површина: 5 cm Безбедносна заштитна Лесно се отстранува од апаратот Вклучува четка за чистење Модерен дизајн/Ергономска рачка Мрежа и ножеви од не'рѓосувачки челик Напојување: 2 батерии 1,5V AA (не се вклучени)
25398

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА MAX LR 03

399 ден со ДДВ
Моќност: 3-5 W Micro USB кабел: 18 cm Литиум батерија на полнење: 500 mAh Време на полнење: 2-8 h Време на работа: 18-25 min Сечило од нерѓосувачки челик: 3 Работна површина со опсег: 5 cm Големини за различни материјали: 3
803312

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА MS 9610

299 ден со ДДВ
Модерен дизајн
Напојување 1.5V: 2 батерии AA
Вклучува четка за чистење на главата
Отстранува упки од: ткаенини,
облека
ќебиња
драпери
23405