Се прикажуваат 1–24 од 28 резултати

Прикажи 9 24 36

ТОСТЕР СЕНДВИЧ ADLER AD 301

849 ден со ДДВ
Моќност 700W Нелепливи плочи за полесно
чистење Прави четири триаголник сендвичи
Куќиште отпорно на топлина Термостат-
контрола на процесот на печење Можност
да се чува во исправена положба
Индикаторска светилка за вклучено и
спремно за работа

11804

ТОСТЕР СЕНДВИЧ ADLER AD 3052

1869 ден со ДДВ
Нелепливи плочи големина 23x14,5 cm Прилагодлив зглоб на плочата Контролни светла за напојување Ладна рачка на допир Гумени ногарки против лизгање Должина на кабелот за напојување: 70 cm Моќност: 700-1200 W/Напојување: 220-240V
803194

ТОСТЕР СЕНДВИЧ ARNIKA GH 26124 ROSE

4190 ден со ДДВ
Моќност: 1750 W
Прилагодлив термостат
Индикатор за вклучено и спремно
Отстранливи грил плочи
Материјал на плочи: Гранитни
Се отвора до 180⁰ како скара
Променлив зглоб
25946

ТОСТЕР СЕНДВИЧ BOSCH TFB 3302 V

5490 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W/Напон: 220-240 V Нелепливи oтстранливи плочи: 31 x 22 cm Сад за собирање маснотии Регулирање на температурата Се отвора до 180⁰ како скара Индикатор за вклучено и спремно Должина на приклучен кабел: 140 cm
16182

ТОСТЕР СЕНДВИЧ CAMRY CR 3023

2039 ден со ДДВ
Моќност 1500W Нелепливи плочи за полесно
чистење Прави осум триаголник сендвичи
Куќиште отпорно на топлина Термостат-
контрола на процесот на печење

24559

ТОСТЕР СЕНДВИЧ CAMRY CR 3024

2369 ден со ДДВ
Моќност 700W Три различни видови на плочи
за 1. Тост 2. Вафли 3. Клуб сендвич
Куќиштето е отпорно на топлина Нелепливи
грил плочи Лесен за чистење

15374

ТОСТЕР СЕНДВИЧ CAMRY CR 3054 XL

2029 ден со ДДВ
Тостер XL за два големи сендвичи Нелепливи плочи Контролни светла за напојување Гумени ногарки против лизгање Ладна рачка на допир Големина на грејна плоча 28,5 x 15,2 cm Mоќност: 900-1300W/Напојување: 220-240
803192

ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE KR 1800 E PRO

6629 ден со ДДВ
Температурни нивоа: 4
Број на нивоа на печење: 4
Моќност на грејачот: 1.800 W
Регулирање на температурата
Куќиште: Не'рѓосувачки челик

21836

ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE KR 1800 SDP

3890 ден со ДДВ
Моќност: 1.800 W Променливи двострани тефлон плочи Прилагодување на висината Температурни нивоа: 4 Број на нивоа на печење: 4 Ширина на зоната за печење: 34cm Длабочина на зоната за печење: 23cm Индикатор/Должина на кабел: 1 m
21699

ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE SM 701 GCB

1699 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 700 W
Ширина на зоната за печење: 20 cm
Фиксна грил плоча
Сигурносно затварање
Куќиште: Лакирана површина

25093

ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE SM 701 GCW

1589 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 700 W
Ширина на зоната за печење: 20 cm
Фиксна грил плоча
Сигурносно затварање
Куќиште: Лакирана површина

22963

ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE SM703GCG

2749 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 700 W
Материјал на плочата: Алуминиум
Индикатор на температура
Еднострана тефлонска плоча што се
отстранува
Слој на плочата кој не се лепи 20x10
Ребраста плоча за печење
Плоча за сендвич/Плоча за вафли
Должина на приклучен кабел: 0,7 m
25139

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX GMP 4 IB

1599 ден со ДДВ
Моќност: 1300 W Нелепливи грил плочи Димензија на плочи: 24,6 х 21,7 cm Рачка отпорна на топлина Копче за заклучување Автоматски термостат Светлосен индикатор Подготовка на 4 тоста
803227

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX SM 16BI

999 ден со ДДВ
Моќност: 750 W Нелепливи грил плочи Димензија на плочи: 21,5 х 12 cm Рачка отпорна на топлина Копче за заклучување Автоматски термостат Светлосен индикатор Подготовка на 2 тоста
803226

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX SM7WL

1189 ден со ДДВ
Моќност: 750 W Нелепливи грил плочи, лесни за одржување и чистење Рачка отпорна на топлина Светлосен индикатор, за вклучен апарат и подготвен за работа Автоматски термостат
801747

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MESKO MS 3032

859 ден со ДДВ
Моќност 850W Куќиште отпорно на топлина Нелепливи грил плочи Tермостатот Пилот светлина и индикатор подготвен за употреба Контрола на температура Гумени ногарки
24778

ТОСТЕР СЕНДВИЧ ROSBERG R51442A 800W

1369 ден со ДДВ
Моќност: 800 W Нелепливи грил плочи Рачка отпорна на топлина Копче за заклучување Автоматски термостат Светлосен индикатор Подготовка на 2 тоста
804230

ТОСТЕР СЕНДВИЧ RUSSELL HOBBS 17936 56

1499 ден со ДДВ
Moќност 700W Боја inox Нелепливи плочи
лесни за чистење Светлосен индикатор Рачка
која е ладна на допир Гумирани ногарки
Можност за заклучување

19341

ТОСТЕР СЕНДВИЧ SEVERIN KG 2389

Original price was: 5499 ден.Current price is: 4699 ден. со ДДВ
Моќност: 1800W
Куќиште отпорно на
топлина
Нелепливи грил плочи
Контрола на температура
плочите се
отвараат за 180 степени

Сад за маснотии
Отстранливи плочи
Пилот светлина и индикатор
Гумени
ногарки
12245

ТОСТЕР СЕНДВИЧ SEVERIN KG 2392

Original price was: 7929 ден.Current price is: 6899 ден. со ДДВ
Моќност: 1.800 W
Димензии на плоча: 27x24 cm
Контрола на температура
Се отвора 180 степени
2 комплети: ребрасти и рамни плочи
Плочи за скара со нелепливи облоги
Уред за заклучување за гратинирање
800557

ТОСТЕР СЕНДВИЧ SEVERIN KG 2394

2139 ден со ДДВ
Мултифункционален тостер Moќност: 800 W Индикаторско светло Емајлирано куќиште Нелепливи плочи Отстранлива сад за маснотии Димензии на плотна: 23 x 14.5 cm Висококвалитетната рачка од нерѓосувачки челик

ТОСТЕР СЕНДВИЧ SEVERIN SA 2968

Original price was: 3519 ден.Current price is: 2999 ден. со ДДВ
Моќност 1000W Функција 3-во-1 3
различни плочи кои се менуваат за
сендвич,скара и вафли Куќиште отпорно на
топина
со панел од нерѓосувачки челик
Нелепливи плочи
лесни за чистење

24503