Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР СЕТ SIEMENS MQ67110 + МИКСЕР MQ96500 + СЕЦКО MR008B1

6795 ден со ДДВ
Рафиниран дизајн, максимална удобност, одлични перформанси Блендер Моќност: ‎750 W Миксер Моќност: ‎500 W Сецко Моќност: ‎400 W

МИКСЕР СО БЛЕНДЕР BOSCH MFQ 36440 S

2395 ден со ДДВ
Моќност:450W
Брзини:5
Турбо копче
Додатоци: Две обични маталки
Две маталки за тесто
Блендер од температурно отпорна пластика
Пластичен сад за блендирање-мерилка
Додатоците можат да се перат во машина за садови
Копче за ослободување на маталките
Приклучок за рачен блендер
Soft-touch рачка која спречува лизгање и овозможува полесна употреба
Тежина:1.2kg,

МИКСЕР СО БЛЕНДЕР SEVERIN HM 3822

1799 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:5
Турбо брзина
Маталки за мешање:2
Маталки за тесто:2
Копче за ослободување на маталките
Додаток блендер изработен од нерѓосувачки челик
Куќиште изработено од високо квалитетна пластика
Тежина:1,1kg