Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧЕН НОЖ SEVERIN EM 3965

1890 ден со ДДВ
Моќност: 100W - Напон: 220V Материјал на сечилото од нерѓосувачки челик Сечилата за ножеви се безбедни Копче за ослободување на ножот Копче за притискање на безбедносен лизгач Безбедносен лизгачки прекинувач Димензии: 46.5 x 10.7 x 6.5 cm

ЕЛЕКТРИЧЕН ОТВАРАЧ ЗА КОНЗЕРВИ SEVERIN DO 3854

629 ден со ДДВ
Моќност:25 W Прекинувач за вклучување / исклучување на прст Автоматско сечење Лесно за чистење