Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

МАСАЖЕР ЗА НОЗЕ MESKO MS 2152

3119 ден со ДДВ
Моќност: 75W Ролери: 4 Типови на масажа: 3 Додатоци за масажа: 3 Индикатор за ниво на вода Не лизгачки ногарки Инфрацрвено светло Заштита против прскање

МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА ADLER AD 2167

3199 ден со ДДВ
Моќност: 80W Ролери: 4 Типови на масажа: 3 Додатоци за масажа: 3 Индикатор за ниво на вода Не лизгачки ногарки Инфрацрвено светло Капак-Рачка Заштита против прскање