Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

СУШАЛКА ЗА АЛИШТА A 571 LAVIVAS

1599 ден со ДДВ
Специјален дизајн со по 10 држачи 25 метри капацитет за обесување алишта од 60 * 125 см големина Практична употреба Целосно електростатски испечена боја во прав Анти-рѓосувачко метално тело Ергономско Естетски дизајн со преклопување ергономски Погодно за внатрешна и надворешна употреба