Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

КАЈАК LOX GEAR LSF212

25590 ден со ДДВ
МоделLSF 212
Број на места: 2
За: 1 возрасен + 1 дете
Тежина на кајакот: 25kg
Капацитет на товар: 150kg
Димензии 315х78х34cm
Отпорен на УВ зраци
Издржлив
Употреба: риболов
крстарење
рекреација...
Материјал: ЛДПЕ-Полиетилен
најпопуларниот материјал кога станува збор за кајаците
поради неговата флексибилност и способност да се спротивстави на надворешните влијанија.
Љубители на природата и спортските активности
доживејте ја авантурата со новите кајаци наLox Gear! Пред да купите
консултирајте се со продавачот за достапните бои на кајакот!
Забелешка: Веслата и седиштата се купуваат одделно.