Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

КАМИН ALFA PLAM RUSTIK

43590 ден со ДДВ
Капацитет: 11 kW
Површина на загревање: 71 m2
Димензии: 720 x 440 x 820 mm
Пречник на димен отвор: 120 mm
Стакло отпорно на топлина до 750 °C
Материјал на каминот: Гус-Лим
Гусана врата на ложиштето
Регулаторот за воздух
473

ПЕЧКА ЗА ЕТАЖНО ГРЕЕЊЕ BLIST B2 E

26990 ден со ДДВ
Моќност: 12-14kW
Нето тежина: 80kg
Капацитет на котелот: 16l
Димензии: 465x460x910mm
Врата и плотна од челик
Kвадратура на загревање:60-80m2
Бакелитна рачка/Стакло на ложиште
20454