Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР GORENJE RKI 4182 E1

24990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A++
FrostLess
Врата: Метална
Вкупен нето капацитет: 260 l
CrispZone со регулација на влажноста
Штедлива програма (EcoMode)
Димензии (ШхВхД): 540 х 1772 х 545 mm
25521

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР GORENJE RKI418FE0

25990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ Сиситем за ладење: FrostLess Вкупен нето капацитет: 260 l Разладен дел: 189 l/Замрзнувач: 71 l Капацитет на замрзнување 24h: 3.5 kg Издржливост при прекин на ел.енергија: 18h Димензии (ШхВхД): 540 x 1772 x 545 mm
802544

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР VOX IKK 3400

21699 ден со ДДВ
Енергетска класа A+ Капацитет бруто фрижидер/замрзнувач 181/75 Капацитет фрижидер нето 181 Капацитет замрзнувач нето 70 Антибактериска заштита 3 стаклени полици Сад за зеленчук и овошје Осветлен ентериер Димензии (ШxДxВ) (mm) 540 х 545 х 1770
21696

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР VOX IKK3410F

21390 ден со ДДВ
Систем за ладење: Static - Less Frost
Вкупен нето капацитет: 251 l
Волумен на разладниот дел нето: 181 l
Волумен на замрзнувачкиот дел нето: 70 l
Систем за одмрзнување: Автоматски
Анти-бактериска заштита
Димензии (ШхВхД): 540 х 1770 х 545 mm
801933

ФРИЖИДЕР GORENJE NRKI4182A1

35690 ден со ДДВ
Систем на ладење: NoFrost DualAdvance Вкупен нето капацитет: 248 l Волумен на разладeн дел: 180 l Волумен на замрзнувачки дел: 68 l ЛЕД дисплеј/Аларм за отворена врата CrispZone со регулација на влажноста Димензии (ШхВхД): 540 х 1772 х 545 mm
801784