Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

СЛУШАЛКИ MSI METIS B301 BLUETOOTH

879 ден со ДДВ
Растојание на фрекфенција: 20 Hz – 20 kHz Осетливост (dB): 105 dB±3 dB Bluetooth Боја: Темно зелена,Црна Домет: 10 m Полнење на батерија: 2 часа

СЛУШАЛКИ CAMRY CR 1146

899 ден со ДДВ
Bluetooth/FM радио Полнење преку USB USB-кабел и 3.5mm џек Батерија при повици: 11ч Батерија при музика: 11 ч Батерија во мирување: 250 ч Слот за картички SD/TF

СЛУШАЛКИ MS BASE GREEN BLUETOOTH СО МИКРОФОН

1259 ден со ДДВ
Bluetooth слушалки со вграден микрофон
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 110+-3dB
Опсег на bluetoot-от: 10m
Време на батерија: 8h
Контролер на Моќност та на звукот
Боја:црнo зелени

СЛУШАЛКИ MS BASE RED BLUETOOTH СО МИКРОФОН

1259 ден со ДДВ
Bluetooth слушалки со вграден микрофон Фреквенција: 20-20000 Hz Осетливост: 110+-3dB Опсег на bluetoot-от: 10m Време на батерија: 8h Контролер на Моќност на звукот

СЛУШАЛКИ MSI BUDS

1669 ден со ДДВ
Bluetooth слушалки
Модел MS BUDS
Звук 20Hz-20 kHz
Поврзување Wireless,Bluetooth
Осетливост на микрофон 42 plusmn
3dB dB
Платформа PC
Конектор USB

СЛУШАЛКИ MSI GODZILLA PRO GAMING 3 ВО 1

1259 ден со ДДВ
PRO gaming слушалки со микрофон Фрекфенција: 20-20 KHz Ниво на бучава: 110 dB Должина на кабел: 2 m USB connector Контролер на звукот

СЛУШАЛКИ PANASONIC RB-HF420BE-K ЦРНИ BT

2190 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm Неодимиумски магнет за одличен бас XBS Екстра бас систем Трајност на батерија при безжично поврзување од 50h USB поврзување за полнење Водоотпорност: IPX4 Батерија: Литиум Тежина: 155 gr

СЛУШАЛКИ PANASONIC RB-HF420BE-W БЕЛИ BT

2190 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm Неодимиумски магнет за одличен бас XBS Екстра бас систем Трајност на батерија при безжично поврзување од 50h USB поврзување за полнење Водоотпорност: IPX4 Батерија: Литиум Тежина: 155 gr