Се прикажуваат 1–24 од 112 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ОТРСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА MAX LR03-02

329 ден со ДДВ
Модел: LR03-2 Моќност: 3 W Материјал: Висококвалитетна пластика Нерѓосувачки челичен нож Снабдување: 2*АА батерии (не вклучени) Номинален напон: 1,5 VDC Нето тежина: 130 gr Боја: Сина
803138

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА MS 9610

299 ден со ДДВ
Модерен дизајн
Напојување 1.5V: 2 батерии AA
Вклучува четка за чистење на главата
Отстранува упки од: ткаенини,
облека
ќебиња
драпери
23405

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА SEVERIN CS 7976

619 ден со ДДВ
Напојување: на батерии
Користи две батерии
Кружен отстранувач на влакна
Додатен дел за груби површини
Ергономска рачка
Прекинувач за off/on
3229

ВЕРТИКАЛНА ПЕГЛА СО ПАРЕА PHILIPS STH 3010/70

3679 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W Регулирачка пареа: 20 g/min Капацитет на резрвоар: 100 ml Должина на кабел: 2 m Спремен за користење за 30 sec. Ги уништува бактериите, ги отстранува мирисите ја освежува облеката
801499

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ RG LUX RG 207

1419 ден со ДДВ
Површина за пеглање:33x110cm
Практичнен дизајн за лесно пеглање
Ногари од високо квалитетен метал
Покривка и сунѓер од 100% памук
Стабилна подлога
24100

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ BLIST STANDAR

1590 ден со ДДВ
Даска за пелање Даска: дрвена Димензии на даската во сантиметри: 115х34 Метални ногарки Боја: Различен дизаин

ДИСПАНЗЕР ЗА ЛАДНА И ТОПЛА ВОДА LM-YL1-53BT

12109 ден со ДДВ
Апарат за топла/ладна вод Компресорски уред Напон: 220-240V/50/60Hz Топла вода: 85-95°С, 5Л на час Ладна вода: 7-10°С, 2.8Л на час Вода на собна температура Ладилен медиум: R134A eco Димензии: 320 х 285 х 915 мм
802615

ДИСПАНЗЕР ЗА ЛАДНА И ТОПЛА ВОДА LM-YL1-80B

13599 ден со ДДВ
Апарат за топла/ладна вода Компресорски уред Топла вода: 85-95°С, 5Л на час Ладна вода: 5-10°С, 2,8Л на час Вода на собна температура ЕCO MODE- Програм за заштеда на ел.енергија УВ ЛЕД светлина/ЛЕД дисплеј Димензии: 330 х 320 х 960 мм
802616

ЗАШТИТНИК ЗА ПЕГЛА MAX

450 ден со ДДВ
Универзален заштитник за пегла
Висококвалитетен и изрджлив материјал
Отпорна на топлина до 260°C
Лесна за употреба
Заштита при пеглање
Боја: Бела
800283

ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ GORENJE H 45 W

3059 ден со ДДВ
Испуштање на пареа: Ладна Отвор за излезна пареа од 360° Променлива контрола на пареата Препорачана површина: 20 m2 Волумен на резервоар за вода: 4,5L Моќност: 23W/Индикатор за работење Димензии (ШхВхД): 170 x 350 x 170 mm
800335

ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ GORENJE H 50 B

5099 ден со ДДВ
Капацитет на резервоарот: 5 L
ULTRA SONIC – SMART CONTROL
Антибактериски филтер
Површина: 20 M²
Моќност: 26 W
Ладна пареа
Должина на приклучен кабел: 1,5 m
800400

ОДВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ GORENJE D20M

14990 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 440 W Одвлажнување: 20 l/day Препорачана површина: 37-52m2 Макс-мин влага во просторијата: 35-85% Мин-макс температура на работење: 5-35°C Тајмер/Турбо функција и функција за сушење Автоматско работење, одмрзнување и исклучување Предупредување за полн сад за кондензатот Димензии (ШxВxД): 350 × 510 × 245 mm
20844

ОДВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ TESY DHF20CEL

14289 ден со ДДВ
Одвлажнување: 20L/24h/30°C Работна температура: 5°C - 35°C Резервоар за вода: 4L Проток на воздух: 180 m³/h ЛЕД дисплеј/24 часовен тајмер Сензор за влажност Автоматско исклучување Индикатор за полн резервоар Препорачана површина: 20-30 m²
802598

ПАРЕН ГЕНЕРАТОР PHILIPS GC 7831-20

12249 ден со ДДВ
Моќност: 2400W
Капацитет на резервоар за вода: 1.5л
Притисок на пареата:5.8 bar
Керамичка плоча SteamGlide Plus
Smart Calc систем за чистење на бигор
Автоматско исклучување
Должина на кабел 1.8м
24618

ПАРЕН ГЕНЕРАТОР PHILIPS GC527/20

8199 ден со ДДВ
Стимер-Пегла на пареа
Моќност: 1600 W
Постојана пареа: 32 gr/min
Резервоар за вода: 1600ml
Резервоар за вода: 6 L
Степени на пареа: 5
Загревање: 1 min
Должина на кабел: 1.6 m
801497

ПЕГЛА PHILIPS GC 4543/30

5409 ден со ДДВ
Моќност: 2500 W/Керамичка плоча
Должина на кабел: 2 m
Резервоар за вода: 300 ml
Ударна пареа: 210 g/мин.
Константна пареа: 5g/мин.
Пилот светло/Систем против каменец
Заштита од протекување/Термостат
801463

ПЕГЛА ВЕРТИКАЛНА PHILIPS GC 552/40

14289 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W
Континуирана пареа: 35 g/min
Променлива пареа на 3 нивоа
Капацитет на резрвоар: 1800 ml
Должина на кабел: 1.6m
Должина на силиконско црево: 1.3m
Прилагодлив двоен столб
801495

ПЕГЛА НА ПАРЕА ADLER AD 5022

1599 ден со ДДВ
Керамичка плоча
Прилагодување на температурата
Моќност 3000 W
Пеглање на пареа 30gr/мин.
Спреј 0,5 g
Резервоар за вода: 120 ml
Кабел: 3m
19765

ПЕГЛА НА ПАРЕА CAMRY CR 5025

1699 ден со ДДВ
Моќност: 3000w
Керамичка плоча
Систем против каменец
Систем против капење
Самочистење
Вертикално испуштање на пареа
Пеглање со или без пареа

24796

ПЕГЛА НА ПАРЕА GORENJE SIH 2200 BLC

2239 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 2.200 W
Функција самочистење
Индикатор на температура
Сад за дозирање вода
Должина на приклучен кабел: 2,5 m
Волумен на резервоарот за вода: 0,28 l

25701

ПЕГЛА НА ПАРЕА GORENJE SIH 2200 DGT

2099 ден со ДДВ
Јачина:2200 W
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Волумен на резервоарот за вода: 0.28 l
Индикатор на температура
Систем против собирање каменец
Систем против прокапување
25704

ПЕГЛА НА ПАРЕА GORENJE SIH 2600 BLC

2890 ден со ДДВ
Jачина:2600 W
Индикатор на температура
Волумен на резервоарот за вода: 0.35 L
Систем против каменец
Систем против прокапување
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Автоматско исклучување
25700

ПЕГЛА НА ПАРЕА GORENJE SIH 2800 TQC

3059 ден со ДДВ
Jачина:2800 W
Индикатор на температура
Волумен на резервоарот за вода: 0.35 L
Систем против каменец
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Автоматско исклучување
25699