Се прикажуваат 1–24 од 44 резултати

Прикажи 9 24 36

IOS ПОЛНАЧ+КАБЕЛ 3.0А QUALCOMM A303Q (8253714)

499 ден со ДДВ
Брзо полнење QC 3.0
Влезен напон: од 100 до 240 V
Излези: 3.6-6V--3A/9V--2A/12V--1.5A
Максимална моќност: 18 W
Има повеќе нивоа на заштита
Материјал: висококвалитетна пластика
Должина на кабел: 1 m
801514

MICRO USB БРЗ КАБЕЛ 2М (8256683)

249 ден со ДДВ
Micro USB кабел
Должина на кабел: 2 m
Полнење до максимум 2.4 ампери
801508

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА CARE 7

549 ден со ДДВ
Полнач за овтомобил
USB-приклучок
Bluetooth-поврзување
Подршка на TF мемориска картичка SD
Читач на картички
AUX 3.5mm-Поврзување
Уотреба на моќ-1W

24275

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА МSI TUNE 05

769 ден со ДДВ
Трансмитер за автомобил
Читач за mp3/wma
USB -x2
Напојување-12V/24V
Bluetooth-Да
24602

MP3 ПОЛНАЧ ЗА ВО КОЛА МSI ТUNЕ 06

929 ден со ДДВ
Трансмитер за автомобил
Читач за mp3/wma
USB -x2
Напојување-12V/24V
Bluetooth-Да

24460

TREQA 360° ДРЖАЧ ЗА КОЛА

300 ден со ДДВ
Поставете го држачот на вентилационите
излези во Вашиот автомобил и имајте
прегледен пристап до Вашиот смартфон.

26161

TREQA USB КАБЕЛ iPHONE 1M 2,4A

149 ден со ДДВ
USB кабел за полнење Syncwire за iPhone Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26140

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM

199 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м

26157

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM

260 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м
26158

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM EP 718

299 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м
26159

USB КАБЕЛ ANDROID 2.4A LS361

230 ден со ДДВ
USB кабел за полнење-Android Моќност-2.4A Qualcomm 3.0 Брзо полнење Супер издржлив Голема брзина
26152

USB КАБЕЛ iPHONE 2.4A LS361

230 ден со ДДВ
USB кабел за полнење iPhone Моќност-2.4A Qualcomm 3.0 Брзо полнење Супер издржлив Голема брзина
26150

USB КАБЕЛ TREQA TYPE C 1M 2,4A

149 ден со ДДВ
USB кабел за полнење Type-C Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26141

USB КАБЕЛ TREQA МИКРО 1M 2,4A

149 ден со ДДВ
USB 2.0 кабел за полнење Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26139

USB КАБЕЛ TYPE C

199 ден со ДДВ
USB-кабел за полнење Тип на кабел-Type C Output-2.1A
26145

USB КАБЕЛ TYPE C 2.4A LS361

230 ден со ДДВ
USB кабел Type-C
Моќност-2.4A
Qualcomm 3.0
Брзо полнење
Супер издржлив
26151

USB ПОЛНАЧ 3.0 QUICK 12-24V

399 ден со ДДВ
Универзален полнач за автомобил 1X-USB Читач за мемориска
22582

АДАПТЕР ТЕN БЕЗЖИЧЕН 54М USB

780 ден со ДДВ
Wi-Fi Adapter-за компјутер Брзина на работа-до 54mbps Фрекфенција на работа-2.4GHz WPS-Заштита
6698

БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ АPPLЕ WIRELESS

2999 ден со ДДВ
Безжичен полнач eRise со адаптер
Напојување од 20 W
Брзо полнење
Qi магнетна подлога,
за полнење од 20 W/USB C
24285

БРЗ USB КАБЕЛ IPHONE 1M LDNIO LS441 (8270490)

249 ден со ДДВ
Интерфејс: TLightning
Функции: пренос на податоци и полнење
Должина на кабел: 1m
Поддржува брзо полнење
801511

БРЗ USB КАБЕЛ TYPE C LDNIO LS441 1M(8270481)

249 ден со ДДВ
Кабел за брзо полнење Type C
Должина на кабелче: 1m
Полнење до максимум 2.4 ампери
801510